Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 25. janvāris
Sigurds, Zigurds
Ludza
Cloudy
1°C
 
A A A

Dokumentācija

Ludzas novada Sporta skolas nolikums (2015 g)

Ludzas novada Sporta skolas NOLIKUMSPielikums Ludzas novada Sporta skolas nolikumam

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2014.g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2017.g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2018. g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2019. g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2020. g.)

Sacensību nolikumi:

Nolikums “Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupām”

Nolikums “Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās D, C, E grupām”

LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLAS MĀCĪBU DARBA ORGANIZĀCIJA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

MĀCĪBU TRENIŅU PLĀNI:

Svarcelšana (06.04-12.04.2020) treneris D.Žulins

Vieglatlētika SMP-1 grupa (06.04-09-.04.2020) treneris S.Fenčenko

Handbols MT- 1 grupa (13.04.-19.04.2020) trenere K. Klementjeva

Handbols MT- 1 grupa (06.04.-12.04.2020) trenere K. Klementjeva

Futbols MT-2 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-2 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Handbols (06.04-09.04.2020) treneris A. Gendelis

Handbols MT-6 grupa (24.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-3 grupa (23.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-2 grupa (23.03-27.03.2020) trenere R. Muiženika

Vieglatlētika SSG grupa (31.03.-03.04.2020) trenere J.Silicka

Futbols SMP-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols SMP-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Vieglatlētika MT-1 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika SMP – 3  grupa (05.12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika MT-7 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

coloring.cool