A.Zaremba foto
Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs
Lija, Olīvija
Ludza
Partly sunny
19°C
 
A A A

Sports

2020. gads

Sporta pasākumu plāns 2020. gadam


2020. GADA SPORTA SACENSĪBU NOLIKUMI

FOTO, SACENSĪBU GRAFIKI UN CITA INFORMĀCIJA

| Svinīgais apbalvošanas pasākums “Izcilie sasniegumi sportā” | 31.01.2020. | FOTO |

GAIDĀMO SPORTA PASĀKUMU AFIŠAS


2019. gads

Sporta pasākumu plāns 2019. gadam


2019. GADA SPORTA SACENSĪBU NOLIKUMI

FOTO, SACENSĪBU GRAFIKI UN CITA INFORMĀCIJA

| Starptautisks handbola turnīrs “Ludza – 2020” | 02.01.2020. – 04.01.2020 |
| Handbola nedēļas nogale Ludzā | 19.10.2019-20.10.2019 | FOTO

| Makšķerēšanas sacensības spiningošanā “Lielā Ludzas zivs 2019″| 19.10.2019 | FOTO

| “Vakara brauciens 2019” | 02.09.2019 | FOTO

| Anatolija Stepkāna piemiņai veltīts handbola turnīrs | 31.08.2019 | FOTO

| “Ludzas pilsētas un novada svētki 2019” | Atklātais handbola un atklātais pludmales volejbola turnīrs vīriešiem un sievietēm | FOTO

| “Ludzas pilsētas un novada svētki 2019” | “Latvijas spēcīgākā pilsēta” tautas sacensības svarcelšanā | FOTO

| “Ludzas pilsētas un novada svētki 2019” | Starptautiskās sacensības svarcelšanā | FOTO


LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLAS AKTUALITĀTES

LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLAS MĀCĪBU DARBA ORGANIZĀCIJA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

MĀCĪBU TRENIŅU PLĀNI:

Svarcelšana (06.04-12.04.2020) treneris D.Žulins

Vieglatlētika SMP-1 grupa (06.04-09-.04.2020) treneris S.Fenčenko

Handbols MT- 1 grupa (13.04.-19.04.2020) trenere K. Klementjeva

Handbols MT- 1 grupa (06.04.-12.04.2020) trenere K. Klementjeva

Futbols MT-2 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-2 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Handbols (06.04-09.04.2020) treneris A. Gendelis

Handbols MT-6 grupa (24.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-3 grupa (23.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-2 grupa (23.03-27.03.2020) trenere R. Muiženika

Vieglatlētika SSG grupa (31.03.-03.04.2020) trenere J.Silicka

Futbols SMP-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols SMP-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Vieglatlētika MT-1 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika SMP – 3  grupa (05.12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika MT-7 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

 

coloring.cool