LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
32°C
 
A A A

Dokumentālā filma „GHETTO GAMES”

ghetto-games-logoGhetto Family sadarbībā ar biedrību „Kinopunkts” sestdien, 22. februārī vienlaicīgi gandrīz 100 Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros demonstrēs Ghetto Games 2013. gada sezonas dokumentālo filmu. Ludzas novada iedzīvotājii to varēs noskatīties plkst. 14:00 kinoteātrī “Latgale” Ludzā.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atklāj, ka „Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Mūsu aktivitāšu ietvaros ikvienam stāstam, ka katram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles: celties vai turpināt gulēt. Celties, lai piepildītu savus mērķus un padarīt pasauli labāku, vai noslinkot un pagulēt vēl kādu stundiņu. Ghetto Games kustība ir par kaislību, kas motivē celties, par motivāciju augt un cīnīties – par motivāciju dzīvot dzīvu dzīvi!”

Ghetto Games piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, jo, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistījusi ap 50000 dalībnieku un sekotāju. Savukārt, 2014.gadā Ghetto Family uzsāka jauniešu programmas – Ghetto Alianses izveidi, kuras ietvaros tiks organizētas vairāk kā 200 apmācību un sporta aktivitātes visā valstī.

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Filmas video rullītis šeit: http://www.youtube.com/watch?v=9cYyvWNlBAk

Pateicoties Ludzas novada pašvaldības atbalstam, ieeja uz filmas pirmizrādi ir bez maksas.

www.ghettofamily.com

www.draugiem.lv/ghettofamily

coloring.cool