LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
21°C
 
A A A

Zināmi handbola Zvaigžņu spēles sākumsastāvi

zv sp-11.martā mirkli pirms pusnakts noslēdzās līdzjutēju balsojums par Latvijas Virslīgas Zvaigžņu spēles handbolā sākuma sastāviem. Balsot varēja reizi dienā no sociālo tīklu (draugiem.lv, Twitter, Facebook) profiliem.
Sākumsastāvu noteica līdzjutēji, balsojot par saviem favorītiem no 19. janvāra līdz 1. martam. Sākumsastāvā iekļuva tie handbolisti, kas konkrētajā pozīcijā saņēma lielāko balsu skaitu. Kopumā par spēlētājiem nobalsots 15 443 reizes (jeb par 2 464 vairāk nekā 2014.gada balsojumā).
Vislielāko balsu skaitu saņēma Latvijas čempionu Dobeles “Tenax” vārtsargs Ivars Lācis, tiekot pārliecinoši iebalsots Zvaigžņu spēles Rietumu komandā. Par Lāci kopumā tika atdotas 3288 balsis. Rietumu komandas pamatsastāvā laukumā 14.martā Ludzā izies arī Andis Ērmanis, Ansis Bilkštis, Oskars Arājs, Kaspars Straume (visi – Dobeles “Tenax”), Rolands Ivanovs un Edgars Grīnbergs (abi – “Jūrmalas Sports”).
Austrumu komandā katrā no pozīcijām visvairāk balsu saņēma Raitis Puriņš, Lauris Rūtiņš, Guntars Lejnieks (visi – “Celtnieks/LSPA”), Artis Laganovskis, Arvis Laganovskis, Artis Kurmēns (visi – “Ogre/Miandum”) un Vitālijs Borisenko (“Latgols”)
Pārējos septiņus spēlētājus katrā no komandām izvēlēsies treneri. Paredzams, ka Rietumu komandas galvenais treneris būs Sandris Veršakovs (Dobeles “Tenax”), savukārt Austrumos – Arnis Butans (“Celtnieks/LSPA”).
Vairāk nekā 3000 balsu saņēma trīs spēlētāji – jau pieminētie Lācis un Ivanovs (3203), kā arī Ēriks Blūms (3098), kurš labā ārējā spēlētāja pozīcijā piekāpās Ivanovam. Neskatoties uz lielo balsu skaitu, Blūmam vieta Zvaigžņu spēlē nav garantēta, viņam atliek cerēt uz treneru labvēlību. Vismaz 2000 balsu saņēma 18 spēlētāji, vismaz 1000 – vairāk nekā 30.
Latvijas Virslīgas handbola čempionāta otrā Zvaigžņu spēle 2015. gada 14. martā plkst. 14:30 notiks Ludzā. Komandas, tāpat kā pirmajā Zvaigžņu spēlē, tiks dalītas Rietumu un Austrumu komandās. Visu Zvaigžņu spēli būs vērojama arī portālā Sportacentrs.com un Lattelecom interaktīvās televīzijas 411.kanālā Sportacentrs.com TV.

Zvaigžņu spēles starplaikos notiks konkursi spēlētājiem un treneriem. Šī gada Zvaigžņu spēli tiesās dāmu duets Viktorija Alpaidze un Kristīne Kirejeva.
Pirmajā Zvaigžņu spēlē, kas 2014. gada 22. martā notika Dobelē, uzvaru ar 55:51 izcīnīja Rietumu komanda, bet par vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts dobelnieks Egils Politers, kurš šī gada Zvaigžņu spēlē nepiedalīsies nopietna savainojuma dēļ, kas pielicis punktu līnijas spēlētāja sezonai.
Zvaigžņu spēles pamatsastāvi
Rietumi
Vārtsargs (GK): Ivars Lācis (Dobeles “Tenax”), 3288 balsis
Labā mala (RW): Andis Ērmanis (Dobeles “Tenax”), 2955 balsis
Labais ārējais (RB): Rolands Ivanovs (“Jūrmalas Sports”), 3203 balsis
Saspēles vadītājs (CB): Ansis Bilkštis (Dobeles “Tenax”) , 2966 balsis
Kreisais ārējais (LB): Oskars Arājs (Dobeles “Tenax”), 2760 balsis
Kreisā mala (LW): Kaspars Straume (Dobeles “Tenax”), 2389 balsis
Līnijas spēlētājs (PP): Edgars Grīnbergs (“Jūrmalas Sports”), 2548 balsis

Austrumi

Vārtsargs (GK): Raitis Puriņš (“Celtnieks/LSPA”), 2225 balsis
Labā mala (RW): Arvis Laganovskis (“Ogre/Miandum”), 2749 balsis
Labais ārējais (RB): Artis Laganovskis (“Ogre/Miandum”), 2756 balsis
Saspēles vadītājs (CB): Lauris Rūtiņš (“Celtnieks/LSPA”), 2804 balsis
Kreisais ārējais (LB): Artis Kurmēns (“Ogre/Miandum”), 2607 balsis
Kreisā mala (LW): Vitālijs Borisenko (“Latgols”), 2155 balsis
Līnijas spēlētājs (PP): Guntars Lejnieks (“Celtnieks/LSPA”), 2780 balsis

Zvaigžņu spēles balsojuma rezultāti

coloring.cool