LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
Ludza
Sunny
3°C
 
A A A

Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē

Touch oneZiemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām un atbrīvota dvēsele kaut uz brīdi atgūst mieru. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt atpestītam, kļūt skaidram, daiļam un labam reizē.

To visu vēlot sev un Jums, cienījamie ludzānieši, aicinām pirmajos Ziemassvētkos svētku sajūtu uzburt savās mājās kopā ar saviem mīļajiem, bet 26. decembrī plkst. 15.00 doties pie mums uz Tautas namu, lai kopā būt sarīkojumā „Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē”. Ar mums kopā koncertā būs grupa „PATRIOTI LG”. Vakara gaitā mielosimies ar ziemassvētku labumiem (vēlams arī katram pašam paķert līdzi kādu pārsteigumu), dejosim un priecāsimies kopā ar muzikālo un atraktīvo Karīnu.

Pēc koncerta, saviesīgajā daļā, ļoti vēlētos būt kopā ar cilvēkiem, kuriem ir piešķirta invaliditāte un ar ļaudīm, kuri sevi dēvē par pensionāriem (jums būs īpaši sarūpēts Ziemassvētku mielasts).

Lai mierīgas ir Jūsu sirdis un gaišas sveces deg Adventes vainagā, lai patiesi laimīgs, veiksmīgs un veselīgs ir jaunais Zirga gads!

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA

coloring.cool