LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Visi kopā mēs esam no visas sirds centušies palīdzēt

akcijaLudzas novada Bērnu un jauniešu centra, Latvijas Sarkanā Krusta Ludzas komitejas un Ludza TV labdarības akcijā “Dosim cerību!” sešgadīgajam ludzānietim Kirilam ir saziedoti 965, 65 eiro. 675 eiro no šīs summas ziedotāji bija ieskaitījuši bankas kontā, bet 290, 62 eiro  savākti ziedojumu kastītēs.

Raipoles jaunietim Raimondam saziedoti 1052,63 eiro. Bankas kontā ziedotāji bija ieskaitījuši 762 eiro, ziedojumu kastītēs – 290, 63 eiro.

Ziedojumu kastītēs savāktā summa sadalīta vienādās daļās abiem,bet bankas kontā naudiņu varēja ieskaitīt konkrēti Raimondam vai Kirilam.

Tās ir summas, kas ziedojumu bankas kontos bija fiksētas 5. decembrī. Skaidras naudas vākšana ziedojumu kastītēs šim mērķim 4. decembrī ir pārtraukta, bet, ja vēlaties ieskaitīt naudu ziedojumu kontā bankā, to var darīt līdz 24. decembrim!

Kirila un Raimonda ģimenes! Lai Jums izdodas piepildīt savas viskvēlākās, visstiprākās cerības! Tik daudzi cilvēki ir veltījuši Jums laba vēlējumus.  Katrs eiro šai ziedojumā nāk no sirds!

Mēs visi ceram, ka mazais Kirils tiešām spers savus pirmos soļus.

Bet Tev, Raimond, novēlam spēku un izturību cīņā ar slimību. Tik daudzi Tavi draugi, skolasbiedri, paziņas un pavisam sveši, agrāk nesatikti cilvēki Tev to vēl! 

No sirds paldies visiem akcijas atbalstītājiem! LNV Ziemassvētku numurā – par akcijas noslēguma rezultātiem.

                            Vanda Žulina

 

coloring.cool