LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

Vienu reizi gadā meklē LLU Rīgā jeb tiekamies izstādē “Skola 2019”

Latvijas Lauksaimniecības universitāte informē, ka no 1. līdz 3. martam Rīgā, Ķīpsalā norisināsies ikgadējā izglītības izstāde “Skola 2019”, kurā ar savu studiju piedāvājumu ikvienu iepazīstinās arī LLU un Bulduru Dārzkopības vidusskola. Šogad universitātes stendā ikvienam būs iespēja noskaidrot, kāpēc universitāte Jelgavā ir vislabākā studiju izvēle augstākās izglītības iegūšanai un kādos uzņēmumos labprāt gaida universitātes absolventus, tostarp arī tos, kuri studijas sāks šī gada rudenī.

LLU Jelgavā, starptautiski zināma kā Latvia University of Life Sciences and Technologies, piedāvā studējošajiem ap 60 studiju programmu biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Plašāk zināmas vairākas unikālas studiju programmas, kas netiek īstenotas nevienā citā Latvijas augstskolā – veterinārmedicīna, mežsaimniecība un kokapstrāde, lauksaimniecība, pārtikas tehnoloģija. Tāpat LLU spēcīgie balsti ir arī studijas inženierzinātnēs, ainavu arhitektūrā, vides jomā, ekonomikā, informācijas tehnoloģijās, vadībzinātnēs un socioloģijā.

Iespējams, kādam tas būs pārsteigums – LLU visplašāk pārstāvētas darba tirgū pieprasītās inženierzinātņu programmas. Tieši tāpēc ikviens izstādes stendā varēs uzzināt, kā mūsu informācijas tehnoloģiju studenti un zinātnieki palīdz attīstīties dažādām nozarēm – programmējot nākotnes parkošanās sistēmas, prognozējot bišu saimju labsajūtu vai kontrolējot lauksaimniecības dzīvnieku uzvedību.

Tāpat izstādes apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus LLU studentiem un mācībspēkiem par studiju un ārpusstudiju aktivitātēm, stipendijām, kā arī uzņēmējiem, ar kuriem universitāte sadarbojas un kuri piedāvā studentiem stipendijas. Savukārt par vidējās profesionālās izglītības iespējām jauniešus informēs Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāvji.

Ja gadījumā topošie studenti nokavēs tikšanos Rīgā, tad gaidīsim ikvienu LLU Atvērto durvju dienā 22. martā!

coloring.cool