LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Mostly cloudy
25°C
 
A A A

Mūsu „Cielaviņa” dziedās koncertstāstā „VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI”

-221. augustā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, skanēs Dailes teātra aktieru Jāņa Paukštello un Initas Dzelmes jaunās koncertprogrammas “VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI” pirmatskaņojums.
Koncertstāsts ietvers sevī jaunas, vēl nekur neskanējušas, kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas tikai un vienīgi ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju. Šī ir pirmā Jāņa Petera un Gaita Lazdāna sadarbība projektā, kura pavadošajā sastāvā ir iesaistīti Latvijā pazīstami mūziķi – multiinstrumentālists un komponists Artūrs Palkēvičs, saksofonists Zintis Žvarts, basģitārists Aivars Vīksna („Credo”), ģitārists un dziedātājs Mārtiņš Taranda, bundzinieks Edgars Raila un jauniešu kora “BALSIS” vokālā grupa (vadītājs Ints Teterovskis). Kā īpašie viesi koncertā dziedās Lolitas Greitānes vadītais ansamblis “Cielaviņa”.
Koncertstāsta režisors – Valdis Lūriņš.

Caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai, visas programmas garumā, abu aktieru izpildījumā skanēs gan Jāņa Paukštello, gan Initas Dzelmes solo dziesmas un dziesmas duetā. “Ielūgums”, “Strazda Dziesma”, “Nakts Vecrīgā”, “Tavs Tuvums” būs tikai dažas no gandrīz divu stundu garās koncertprogrammas. Kā atzīst mākslinieki un viņu radošais kolektīvs – šis būs romantikas un mīlestības pilns dvēseļu lidojums “VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI”!  

                                                                       
​https://youtu.be/ojRr2a88BcQ          
Biļetes visās Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās un internetā .
http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/9794

coloring.cool