LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Partly sunny
33°C
 
A A A

Vēl viens pianīns Ludzas Mūzikas skolai!

Darbs, panākumi, veiksme iet roku rokā un tikai tad var priecāties par paveikto, sasniegto vai šajā gadījumā atbalstīto projektu. Jau vairākus gadus pēc kārtas pašvaldība, piesaistot finansējumu, Ludzas Mūzikas skolai iegādājas jaunus mūzikas instrumentus, iepriekšējos gados tika iegādāti tādi mūzikas instrumenti kā vijole, flauta, akordeons un divi pianīni, šoreiz arī, nu jau trešais pianīns.  Jauni mūzikas instrumenti iepriecina ne tikai pedagogus, bet arī audzēkņus, kaut arī šobrīd mācību stundas notiek attālināti, bet atgriežoties skolā ar lielu prieku audzēkņi varēs ieskandināt jauno pianīnu.

Ludzas novada pašvaldība 2. martā noslēdza līgumu ar Valsts Kultūrkapitāla fondu par projekta “Pianīna iegāde Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai” realizāciju, tam tika piešķirta dotācija 4000,00 EUR apmērā.

Savukārt 5. martā tika parakstīts līgums ar SIA „A-T Trade Music” par pianīna Essex EUP-116 E iegādi un jau tuvāko mēnešu laikā pianīns tiks piegādāts Ludzas Mūzikas skolai.

Mūzikas skolas instrumentārija atjaunošana nodrošina skolas pedagogiem un audzēkņiem mūsdienu prasībām  atbilstošus apstākļus mācību darbam, kā arī veicina skolas  konkurētspēju.

VKKF mērķprogrammas “Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” mērķis ir nodrošināt mūzikas un dejas mākslas izglītības izcilību un starptautisku konkurētspēju, veidojot un uzlabojot materiāli tehnisko bāzi. Tas ir lielisks atbalsts mūzikas izglītības iestādēm.

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projekta „Pianīna iegāde Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai” ietvaros.

 

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

 

 

coloring.cool