LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Vasaras iecienītākais notikums “Klaidoņu dienas 2019” ir klāt!

Jau šajā nedēļas nogalē Ludzu piepildīs pazīstama motociklu rūkoņa – šeit pulcēsies visi moto-entuziasti un īsteni moto fani, lai piedalītos iecienītajā pasākumā “Klaidoņu dienas 2019”, ko organizē Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar Rēzeknes moto klubu “Lielceļa klaidoņi”. Svētku programma ierasti ir piepildīta ar pārsteigumiem un arī šogad to netrūks. Kā stāsta viens no pasākuma organizatoriem, moto kluba “Lielceļu klaidoņi ” vadītājs Māris Vilcāns, šogad  “Lielceļa klaidoņi” svin 20 gadu jubileju, līdz ar to gaidāma īpaša svētku programma. Gaidāms plašs pasākumu un atrakciju klāsts, kas nāks pie sirds gan lieliem, gan maziem pasākuma apmeklētājiem, un cerams, ka laika apstākļi mūs lutinās. Jau šovakar, 26. jūlijā, sākot no plkst. 18.00 notiks viesu sagaidīšana Ludzas pilsētas parkā, vakara gaitā – aizraujoša putu balle bērniem, diskotēka kopā ar DJ Alexander un Dj Gunchs. Sestdien, 27. jūlijā no plkst. 14.00- 15.00 tiekamies pie Ludzas novada pašvaldības, kur notiks pulcēšanās parādes braucienam. No plkst. 15.00- 16.00 parādes brauciens pa Ludzas ielām. Plkst. 16.00 – tiekamies Ludzas pilsētas parkā- dienas garumā jaunākos svētku dalībniekus sagaida piepūšamās atrakcijas, loka šaušana, lāzertags un daudz kas cits!  Vakara gaitā-  dažādas atrakcijas un konkursi. Koncerts, dejas un uguņošana!

Vēl viena būtiska lieta, par ko ir vērts atgādināt ir drošība – aicinām pasākuma dalībniekus, apmeklētājus, pilsētas viesus un iedzīvotājus ievērot ceļu satiksmes drošības noteikumus!

Lai patiesi izdevies pasākums!

Parādes brauciena maršruts attēlots pasākuma afišā.

Atgādinām, ka pasākumos tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska 

coloring.cool