LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
20°C
 
A A A

VARAM aicina piedalīties seminārā par valsts e-iespējām

valsts_ir_internetaVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) regulāri veic sabiedriskās domas aptaujas par digitālo pārvaldi un tās uzrāda, ka iedzīvotāji arvien vairākas vēlas sazināties ar iestādēm elektroniski. Lai sekmētu iedzīvotāju saziņu un sniegtu iespējas ar iedzīvotāju, valsti un pašvaldību sazināties elektroniskā veidā, kā arī kopumā veicināt digitālās ekonomikas attīstību, VARAM 2016.gada martā plāno organizēt semināru informējot par valsts e-iespējām. Tā ietvaros pašvaldību darbiniekiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, namīpašumu apsaimniekotājiem un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, arī būvvalžu pārstāvjiem tiktu sniegta iespēja veicināt izpratni par elektroniskajiem pakalpojumiem, droša elektroniskā paraksta pielietošanu un datorlietošanas drošību.
Semināra laikā plānots demonstrēt droša elektroniskā paraksta lietošanu, skaidrot juridiskos aspektus un informēt par iespējām komunicēt ar iedzīvotājiem un sadarbības partneriem, izmantojot digitālo vidi. Vienlaikus Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija (CERT) skaidros riskus un to novēršanas iespējas darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām.

Aicinām visus interesentus nosūtīt apstiprinājumu ar savu kontaktinformāciju (iestādes nosaukumu, vārdu, uzvārdu, amatu, e-pastu, tālruni) līdz 2016.gada 15.janvārim VARAM Elektroniskās pārvaldes departamenta Informācijas sabiedrības politikas nodaļas konsultantei Santai Sīpolai uz e-pasta adresi: [email protected]. Tālrunis papildus informācijai: 67026932.
Indikatīvi kā semināra norises datumu piedāvājam 11.martu, bet par precīzu norises vietu un laiku, katru interesentu informēsim individuāli. Lai nodrošinātu semināra pilnvērtīgu norisi, labprāt, vienlaikus ar apstiprinājumu, saņemtu informāciju par Jūs interesējošiem jautājumiem, uz kuriem sniegtu atbildes semināra laikā.
Papildus informējam, ka no 2016. gada 7. – 11. martam VARAM sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas asociāciju organizē septīto „E-prasmju nedēļu” Latvijā. Informatīvā kampaņa norisināsies vienlaicīgi Latvijā un citās ES dalībvalstīs, veicinot apgūt digitālajam laikmetam nepieciešamās e-prasmes un izprast to priekšrocības darbā, karjeras attīstībā, kā arī cilvēka personiskajā izaugsmē. “E-prasmju nedēļas” laikā visos Latvijas reģionos norisināsies dažādi pasākumi. Informāciju par pasākumiem varat uzzināt pasākumu kalendārā
“E-prasmju nedēļas” mājas lapā www.eprasmes.lv .

coloring.cool