LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Valsts svētkus skolēni svin galvaspilsētā

443207_506x285Šogad gandrīz 50 Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni Latvijas dzimšanas dienu svinēja Rīgā. Braucienu finansēja Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs. Skolēniem bija iespēja klātienē noskatīties parādi krastmalā, izbaudīt svētku noskaņu skaisti noformētajās un izgaismotajās galvaspilsētas centra ielās, vērot lāpu gājienu, klausīties koncertu laukumā pie Kongresu nama, dzirdēt Valsts prezidenta apsveikumu un, protams, vērot salūtu. Rīgā todien lija, bet visu paredzēto izpildījām.
Parādi vērojām tieši iepretī prezidenta tribīnei. Lai visu varētu labi redzēt, krastmalā ieradāmies laikus – stundu pirms sākuma. Vispatīkamākās emocijas sagādāja iespēja sveikt 9 mūsu jaunsargus, kuri soļoja jaunsargu rindās. Kā vēlāk pastāstīja Ludzas jaunsargu vienības vadītājs Ivars Novožilovs, četrpadsmitgadīgais Georgijs Dobriņins no LPĢ 8. klases bija parādes visjaunākais dalībnieks.
Paldies Rekrutēšanas un jaunsardzes centram par piedāvāto iespēju un Ivaram Novožilovam – par jaunsargu sagatavošanu parādei.

Vanda Žulina

coloring.cool