LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

Valsts svētku nedēļā daudzbērnu ģimenēm braucieni Pasažieru vilcienā par puscenu

pasac5beiec597u-vilciensAS „Pasažieru vilciens” no 16. līdz 22.novembrim daudzbērnu ģimenēm piedāvā iespēju iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes ar 50% atlaidi.

Braucieni vilcienos ar atlaidēm ir AS „Pasažieru vilciens” dāvana mūsu klientiem Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā.

„Ar šo akciju vēlamies atgādināt, ka vilcieni ir ātrākais, ērtākais un lētākais pārvietošanās veids, popularizēt Pasažieru vilciens pakalpojumus un aicināt Latvijas iedzīvotājus aktīvāk izmatot vilcienu pasažieru satiksmi” uzsver AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs A.Lubāns.

Lai iegādātos biļetes ar atlaidēm jāuzrāda šādi dokumenti – vecākiem vai vecākiem ar bērniem – pases ar tajā norādītiem bērnu vārdiem un uzvārdiem vai „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu, savukārt bērniem – „3+ Ģimenes karte” kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Papildu atlaidēm braucienam vilcienā piedāvājam apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un Jelgavā. Ar VAS Latvijas dzelzceļš atbalstu svētku nedēļā uzrādot daudzbērnu ģimenes vilciena biļeti ieeja bez maksas.

Papildu informācijai:

Egons Ālers:

A/S „Pasažieru vilciens”

Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Tel. 67233328

coloring.cool