LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
19°C
 
A A A

Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldē 2015.gada darbības atskaite

Valsts robežsardzes apbalvojumiŠī gada 16.martā Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldē notika dienesta sanāksme, kurā tika pārskatīti Ludzas pārvaldes 2015. gada darbības rezultāti, veikta to analīze un izvirzīti prioritārie uzdevumi 2016.gadam.

1Savā atskaitē Ludzas pārvaldes priekšnieks galvenajos vilcienos informēja klātesošos par pērn izpildītajiem uzdevumiem, iepazīstināja ar Ludzas pārvaldes pamatfunkciju izpildes rezultātiem, kā arī noteica vairākas 2016. gada prioritātes.
Par kvalitatīvu uzdevumu izpildi, izrādīto centību, iniciatīvu un personīgo ieguldījumu valsts robežas kontroles nodrošināšanā, teicamu dienesta plānošanu un organizēšanu 2015.gadā, kā arī, lai 2veicinātu Valsts robežsardzes amatpersonu profesionālo izaugsmi, atbildības sajūtu un iniciatīvu, pildot dienesta pienākumus, Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes priekšnieks sumināja Ludzas pārvaldes amatpersonas, kam piešķirti Gada labākā robežsarga goda nosaukumi – Gada labākais robežapsardzības nodaļas priekšnieks – majors Mareks Ļahnovičs, Gada labākais robežpārbaudes struktūrvienības priekšnieks – majors Valdis Probuks un Gada labākais robežsargs – kinologs – seržants Edgars Ziediņš.
Par pašaizliedzīgu, izcilu un nevainojamu dienesta uzdevumu izpildi un teicamiem dienesta pienākumu izpildes rezultātiem 2015.gadā, izrādīto iniciatīvu un nozīmīgu personīgo ieguldījumu, Ludzas pārvaldes amatpersonām tika pasniegti šādi Valsts robežsardzes apbalvojumi – piecas Nopelnu zīmes par izcilību dienestā, sešas Krūšu nozīmes, Valsts robežsardzes Goda rakstus, Valsts robežsardzes Pateicības.

Informāciju sagatavoja: Agrita Kliģe,
Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes vecākā inspektore (pārvaldes priekšnieka palīdze),
tālrunis 65703903, e-pasts: [email protected]

coloring.cool