LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
19°C
 
A A A

Valsts meža dienests pieņēmis rīkojumu par medību ierobežojumiem

20121121-MezacukasValsts meža dienests nosaka ierobežojumus dzinējmedību un medību ar traucēšanu rīkošanā. Ērgļu, Dzērbenes, Gārsenes, Kaives, Krapes, Lēdurgas, Liepas, Madlienas, Mārsnēnu, Meņģeles, Raiskuma, Raunas, Sausnējas, Skrīveru, Skultes, Straupes, Taurenes, Vaidavas un Vidrižu pagastu medību platībās medības ar dzinējiem vai traucēšanu nav atļautas. 

Pārējās medību platībās  II un III riska zonās medības ar dzinējiem vai traucēšanu atļauts organizēt, ja medību vadītājs nodrošina PVD noteikto medību higiēnas (medību biodrošības) prasību ievērošanu un izpildi, kā arī, ja medību tiesību lietotājs piesaka medības, norādot medību iecirkni un medību datumu, reģistrēšanai virsmežniecībā ne mazāk kā trīs darbadienas pirms plānotajām medībām. 

II un III riska zonās iepriekš minētajos pagastos medību suņus var izmantot, medījot ar šķirnes medību suni alās, kā arī ievainota dzīvnieka atrašanai, kad šķirnes medību suns ir pavadā. Pārējās II un III zonas medību platībās suņus atļauts izmantot, ievērojot PVD medību higiēnas prasības.

VMD rīkojums un medību higiēnas prasības šeit!

 

coloring.cool