LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
22°C
 
A A A

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus sniegt informāciju par dzīvojamo māju apsaimniekošanu

8093e18b8af998906f1511c0c33dc7a5Vai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšana tiek veikta efektīvi un atbilstoši normatīvo aktu prasībām? Lai sniegtu atbildi uz šo jautājumu, Valsts kontrole ir uzsākusi lietderības revīziju „Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas efektivitāte un atbilstība normatīvo aktu prasībām”. Revidenti veic pārbaudes Talsu, Ludzas, Grobiņas, Olaines, Dobeles novadu, Jēkabpils, Rēzeknes un Liepājas pilsētu pašvaldības kapitālsabiedrībās, kas nodrošina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanu.
Lai iegūtu pēc iespējas plašāku un detalizētāku informāciju, Valsts kontrole ir sagatavojusi anketu un aicina iedzīvotājus iesaistīties, un aktīvi paust viedokli par savu māju apsaimniekošanu.
Valsts kontrole apliecina, ka saņemtā informācija būs konfidenciāla un netiks izpausta citām personām. Iegūtās ziņas tiks izmantotas tikai apkopotā veidā, nenorādot personu datus.

Anketa atrodama Valsts kontroles mājaslapā:
http://www.lrvk.gov.lv/aptaujas-anketa-lietderibas-revizijas-daudzdzivoklu-dzivojamo-maju-parvaldisanas-efektivitate-un-atbilstiba-normativo-aktu-prasibam-ietvaros/

coloring.cool