LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Clear
10°C
 
A A A

Vakara brauciens 2017

Projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros 2017.gada 1. septembrī tika organizēts pasākums “Vakara brauciens 2017”.

Pasākumā piedalījās gandrīz 100 cilvēku. Vakara brauciens sākās ar aktivitātem pie Ludzas novada pašvaldības ēkas. Bērniem līdz 12 gadiem tika rīkoti konkursi un figūru izbraukšanas sacensības. Vecākiem pasākuma dalībniekiem tika rīkotas veloorientēšnās sacensības Ludzas pilsētas teritorijā, kur dalībnieki pēc saņemtās kartes meklēja 10 dažādās pilsētas nomalēs izvietotos pieturpunktus. Veloorientēšanās dalībnieki tika sadalīti dažādās vecuma un dzimuma grupās, piedalījās arī ģimeņu komandas.

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki pulcējās pašvaldības laukumā un devās kopīgā braucienā pa Ludzas pilsētas ielām, izmantojot velosipēdus, skrejriteņus, skrituļslidas. Pēc kopīga brauciena notika dalībnieku apbalvošana. Visi dalībnieki tika apbalvoti ar balvām no pasākumu organizētājiem, kā arī labākie veolorientēšnas sacensībās tika pie medaļām.

Ģimeņu konkurencē :

  1. vieta Bucenieku ģimenei
  2. vieta Losānu ģimenei
  3. vieta Šļominu ģimenei

Zēni līdz 18 gadiem :

1.vieta Dairis Brilis

2.vieta Iļja Timofejevs

3.vieta Germans Lapšovs

Meitenes līdz 18. gadiem

  1. vieta Agnese Kalvīte
  2. vieta Aija Boroduļina
  3. vieta Viviāna Krasutina

Vīrieši 18+

1.vieta Vadims Puzāns

2.vieta Aleksandrs Narnickis

3.vieta Edgars Brilis

Sievietes 18+

1.vieta Jeļizaveta Puzāne

2.vieta Tatjana Kuzņecova

3.vieta Anastasija Keiša

Veterāniem 50+ 

1.vieta Aivars Borisovs

Sievietēm 35+

1.vieta Līga Arcihoviča

2.vieta Katrīna Skrebinska

3.vieta Ilona Bondarenko

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!

Foto galerija Vakara brauciens 2017

Pasākums “Vakara brauciens 2017” vērsts uz atkarību izraisošo vielu lietošanas mazināšanu un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, sekmējot iedzīvotāju iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Pasākuma mērķis ir fizisko aktivitāšu popularizēšana sabiedrībā un izpratnes uzlabošanai par fizisko aktivitāšu nepieciešamību veselības saglabāšanā un nostiprināšanā.

Projekts “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja

Aleksandrs Narnickis

 

coloring.cool