LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Uzsākti Ludzas lielā stadiona projektēšanas darbi

Mērķtiecīgi turpinot sakārtot sporta infrastruktūras objektus Ludzā, Ludzas novada pašvaldība 2021. gada februāra sākumā noslēgusi līgumu ar SIA “Firma L4” par objekta “Ludzas novada Sporta skolas stadiona pārbūve” būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību.

Tautā dēvētais stadions “Vārpa” ir sliktā tehniskā stāvoklī un jau vairākus gadus tiek ģenerēta ideja sakārtot šo sporta objektu.

Attēlā: Ludzas sporta stadions “Vārpa”. Attēla avots: google.

Paredzēts, ka projekts tiks sadalīts divās kārtās, pirmajā kārtā paredzēts pārbūvēt: futbola, handbola, volejbola, laukumu, skrejceliņus, tāllēkšanas sektoru, šķēpmešanas sektoru, lodes grūšanas sektoru, sporta laukumu meliorācijas sistēmu, kā arī paredzēt lietus ūdens novadīšanu (drenāžu) visā stadiona un sporta laukumu projektējamā teritorijā. Futbola, handbola, volejbola laukumam nodrošināt atbilstošu marķējumu un pārvietojamu aprīkojumu, tādējādi ļaujot laukumu izmantot maksimāli plašam sabiedrības lokam.

Otrajā kārtā paredzēts izbūvēt: tenisa kortus, nomainīt esošo un izbūvēt jaunu teritorijas nožogojumu, izbūvēt jaunas saliekama tipa tribīnes, atjaunot segumu tribīņu rajonā, atjaunot tiesneša un inventāra ēku, nojaukt esošās tualetes un uzstādīt divus konteinerveida moduļus, kā arī veikt apzaļumošanas darbus.

 

 

coloring.cool