LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
21°C
 
A A A

Uzņēmumu reģistrs aicina pieteikties Konsultāciju dienām

ur_00064-720x405Lai veicinātu uzņēmēju aktivitāti, nodrošinot Komerclikumā noteikto prasību par dalībnieku reģistra pirmā nodalījuma iesniegšanu un pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro izpildi, Uzņēmumu reģistrs organizē Konsultāciju dienas Rīgā un reģionos. Pirmā Konsultāciju diena notiks jau 22.aprīlī visās Uzņēmumu reģistra reģionālajās nodaļās, un šādi pasākumi plānoti arī maijā un jūnijā.

 

Konsultācijas uzņēmējiem Rīgā, Bauskā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Valmierā un Ventspilī.

Līdzšinējā uzņēmēju aktivitāte Komerclikumā noteikto prasību izpildē vērtējama kā nepietiekama, tāpēc tiek meklēti risinājumi, kā šo procesu uzņēmējiem atvieglot, izskaidrot un padarīt saprotamāku. Konsultāciju dienas Rīgā un reģionos ir vēl viena iespēja uzņēmējiem saņemt atbildes uz sev neskaidrajiem jautājumiem, lai visi dokumenti atbilstu normatīvo aktu prasībām.

Pirmā Konsultāciju diena par dalībnieku reģistra pirmā nodalījuma iesniegšanu un pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro visās Uzņēmumu reģistra reģionālajās nodaļās notiks 22.aprīlī. Informāciju, kā pieteikties konsultācijām konkrētā nodaļā, aicinām skatīt interneta vietnē www.sakartopapirus.ur.gov.lv sadaļā „Tavs palīgs”. Saskaņā ar Komerclikumu dalībnieku reģistra pirmais nodalījums Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz līdz 2015.gada 30.jūnijam, tāpēc Konsultāciju dienas reģionālajās nodaļās tiks organizētas arī maijā un jūnijā.

Kontaktinformācija:

Evija Ivdra, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 67031827, mob.tālr.: 20265822,

[email protected]

coloring.cool