A.Zaremba foto
Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2020. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Mostly clear
9°C
 
A A A

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēdē diskutē par aktuāliem jautājumiem

29. maijā, Ludzas novada pašvaldībā, notika kārtējā Ludzas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, kurā piedalījās Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns, padomes priekšsēdētājs un Ludzas novada pašvaldības uzņēmējdarbības koordinators Jānis Romancāns un tās locekļi – Ināra Konovalova, Inga Ostrovska, Marija Gorbunova, Andris Morozovs, Dmitrijs Gojevs un Ēriks Kondrāts.

Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns  informēja klātesošos par pašvaldības aktuālajiem un topošajiem projektiem, par vienotā kanalizācijas un ūdens tīkla būvdarbu norisi, kā arī par baseina būvniecības gaitām un citiem jaunumiem.

Ludzas novada pašvaldības uzņēmējdarbības koordinators Jānis Romancāns dalījās iespaidos par uzņēmēju dienām Daugavpilī, uzsverot, ka šāds pasākums ir patiesi vērtīgs un informatīvs, kā arī aicinot iesaistīties pēc iespējas lielāku skaitu mūsu vietējo uzņēmēju, padarot mūsu stendu par vienu no plašākajiem un iespaidīgākajiem. 

Sēdes darba kārtībā tika iekļauts un sēdes gaitā izskatīts jautājums, kas skar Uzņēmēju konsultatīvās padomes darba organizēšanas efektivitāti. Pārrunāta iespēja organizēt uzņēmēju apmaiņas braucienu. Kā arī tika nolemts tikties reizi ceturksnī vai, pēc vajadzības, arī biežāk, tikšanās laikā pieaicinot maksimāli daudz uzņēmēju. 

Rakstu sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

coloring.cool