LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
15°C
 
A A A

Uzņēmējam Jevgeņijam Lukašenokam piešķirts Ludzas novada Goda pilsoņa nosaukums

gada_cilveks_2016_1_s_rimsa-3Par uzņēmēju Jevgeņiju Lukašenoku Ludzas novada pašvaldībā šogad saņemti divi pieteikumi: SIA „Ludzas maiznīca” darbinieku (34) grupa izvirzīja viņu apbalvojumam „Ludzas novada Goda pilsonis”, bet „LAT COSMETICS SIA” kolektīvs – apbalvojumam nominācijā „Gada cilvēks”.

Jevgeņiju Lukašenoku novadā, kā arī citur Latvijā un arī aiz valsts robežām pazīst daudzi. Viņš neapšaubāmi ir spilgta personība, vienmēr aktīvi pauž savu viedokli, bijis deputāts un ilgus gadus nenogurstoši darbojas uzņēmējdarbībā.

Spilgtākie un starptautisku rezonansi guvušie panākumi ražošanā ir firmas LAT COSMETICS produkcija. Noteikti daudzi vēl atceras, kā pirms vairākiem gadiem J. Lukašenoks pievērš uzmanību sapropeļa ieguvei novada ezeros. Pašlaik sapropelis ir kļuvis par vienu no izejvielām unikālu kosmētisko līdzekļu ražošanā. Šo produkciju, kas top arī Ludzā, varam iegādāties savā pilsētā, bet to pazīst arī citur pasaulē. Šogad iesākta sadarbība ar partneriem Spānijā, notikusi veiksmīga firmas produktu prezentācija Dubajā (AAE). varam tikai nojaust, cik sarežģīti ir ielauzties piesātinātajā pasaules kosmētikas tirgū, bet tas pamazām notiek.

gada_cilveks_2016_1_s_rimsa-8Reāli nozīmīgākais J. Lukašenoka ieguldījums novada dzīvē, ko izjūt ļoti daudzas ģimenes, ir darbavietu nodrošināšana. Pašlaik SIA „Ludzas maiznīca” 12 struktūrvienībās strādā 112 darbinieki.

Uzņēmējdarbības panākumus ietekmē daudzi faktori: gan konkurence, gan nodokļu politika… Ir bijuši veiksmīgi un ne tik spoži gadi. Ir ļoti svarīgi, lai mūsu pilsētā attīstītos ražošana, būtu darbavietas, kas dotu iespēju cilvēkiem palikt un strādāt savā zemē.

Par darbu savā novadā daudzu gadu garumā, novada atpazīstamības veicināšanu uzņēmējam Jevgeņijam Lukašenokom piešķirts Goda pilsoņa nosaukums.

Vanda Žulina

Svetlanas Rimšas foto

coloring.cool