LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Clear
17°C
 
A A A

Tūrisma asociācija “Ezerzeme” rīko mācību ciklu un konferenci

gorsLatgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme” oktobrī un novembrī aicina tūrisma uzņēmējus, speciālistus, interesentus uz ikgadējo mācību ciklu un konferenci 2. decembrī, kas šoruden noritēs ar saukli “Veiksmes atslēga – mūsu pašu rokās!”

Šogad aicināsim uz lekciju ciklu, kas vairāk dos spēku un novatoriskas idejas ikkatram vienam – pašam kā cilvēkam, kā profesionālim, kā līderim un latgalietim. Esam aicinājuši dalīties ar zināšanām un pieredzi Latvijā atpazīstamo žurnālistu Haraldu Burkovski, praktisko psiholoģi Ivetu Aunīti, muzeju darba profesionāli Inetu Zelču-Sīmansoni, datorjomas speciālistus Jāni Bautru un Andreju Mieriņu, fotogrāfu un tūrisma speciālistu Aleksandru Tolopilo, Latvijas tūrisma guru Andri Kleperi. Šogad lekcijas notiks mazajās Latgales pilsētās, lai mums visiem būtu iespēja apciemot savus kolēģus vietās, kur ne tik bieži tiekam – Līvānos, Dagdā, Kārsavā (27. oktobrī Malnavas muižā – Inetas Zelčas-Sīmansones lekcija un praktiskais darbs), Preiļos, Balvos un Ludzā.

Mācību kursu programma

2. decembrī Ludzas Tautas nama zālē notiks Latgales tūrisma konference ”Veiksmes atslēga – mūsu pašu rokās”. Konferenci vadīs A.Mackevičs, lektors – A.Klepers u.c. Konferences laikā tiks apbalvoti labākie Tūrisma jomā 2016. gadā Latgalē.

KONKURSA „LATGALES TŪRISMA GADA BALVA 2015” NOLIKUMS

Dosim iespēju izteikt savas atziņas mūsu pašu tūrisma uzņēmējiem, pašvaldību vadītājiem un speciālistiem. Ko paši spēsim, ko veiksim – tik stipri būsim!

Piesakieties mācībām un konferencei savos Tūrisma informācijas centros vai LRTA “Ezerzeme”.

Informē Līga Kondrāte,

LRTA Ezerzeme v.p.

(t 29467925, [email protected])

coloring.cool