LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
15°C
 
A A A

Turam īkšķi par LPĢ komandu biznesa spēles finālā!

7.aprīlī Rīgā, Gaismas pilī, notiks biznesa spēles “Ceļā uz bagātību” fināls – cīņa par galveno balvu.  Spēlē piedalīsies 9 komandas no Latvijas: pa trīs no Latgales, Vidzemes un Kurzemes.

Viena no trim Latgales komandām ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda, kurā  piedalās 10. klases skolēni  Sandis Čerņavskis,  Artis Laganovskis un Mihails Sidorins. Tiesības piedalīties finālā šī komanda izcīnīja 7. martā Rēzeknē, kur “Zeimuļa” telpās biznesa spēlē satikās 33 komandas no visas Latgales. Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 8 grupas.  Biznesa spēļu mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējdarbības iemaņas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi.
Uzdevums bija iejusties maiznīcas “Liepkalni” sadarbības partneru lomā un izplānot biznesa stratēģiju mēnesim, izdomāt, kā risināt radušās problēmas un kā iegūt vislielāko peļņu. Komanda “Wallstreet” – Sandis, Artis un Mihails – spēlē ieguva 22,5 punktus no 23 iespējamajiem un 2. vietu.

Kā atzīst programmas “Esi līderis” koordinatore LPĢ, skolotāja Ieva Eriņa, ieguvēji bija visi, jo saprata, cik svarīgi būt ātram, precīzam un prast sevi prezentēt.

Komandu mājasdarbs bija izdomāt nosaukumu, moto un sagatavot prezentāciju. 

Lai veicas nākamajiem Ludzas uzņēmējiem!

Vanda Žulina

coloring.cool