LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Trūcīgo mazuļu atbalstam SIA „Maxima Latvija” veikalos Ludzā martā saziedoti vairāk nekā 400 eiro

ziedot_logoLabdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” pircēji „Maxima Latvija” veikalos Ludzā ziedojumu kastītēs saziedojuši 439,29 eiro. Kopumā akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” visā Latvijā martā saziedoti 18 651,54 eiro.

No kopējās ziedojumu summas marta mēnesī visā Latvijā 16 437,38 eiro tika saziedoti veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 1747,22 eiro saziedoti no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem „Maxima Latvija” veikalos, bet 466,94 eiro – ceļojošajā interaktīvajā ziedošanas stendā.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota akcija sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija” un reģionālajām organizācijām, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz 2 gadu vecumam. Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Ar martā saziedotajiem līdzekļiem varēs palīdzēt 1166 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz divu gadu vecumam.

„Labdarības akcijā gandrīz katru nedēļu piesakās aizvien vairāk un vairāk ģimeņu, kurām nepieciešama šī palīdzīgā roka, lai nodrošinātu savam mazulim vitālākos produktus, kuriem mēneša beigās vecākiem pietrūkst līdzekļu. Ģimenes ļoti novērtē šādu palīdzību, tāpēc mums ir vēl lielāka apņemšanās tām palīdzēt,” par maznodrošināto ģimeņu iesaisti akcijā stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

SIA „Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova novērtē sadarbības parneru un pircēju ieguldījumu maznodrošināto ģimeņu atbalstā. „Man ir patiess prieks, ka visi kopā varam sniegt taustāmu atbalstu tām ģimenēm ar mazajiem bērniņiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Esmu pārliecināta, ka ar laiku varēsim palīdzēt visām maznodrošinātajām ģimenēm, kas piedalās akcijā, jo sākums ir daudzsološs,” tā J. Kondrašova.

Ziedojumus labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu „Baltais” 2%, AS „Laima” ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma tikai „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā  (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Tāpat Latvijas lielākajās pilsētās ir iespējams atstāt ziedojumus īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, palīdzot mazuļiem burtiski nostāties uz kājām (video ar interaktīvo stendu skatāms šeit: http://vimeo.com/113392368). Ziedojumu stends šobrīd atrodas „Maxima Latvija” veikalā Jelgavā, Rīgas ielā 11a, un veikala apmeklētājiem būs iespēja ziedot naudu šajā stendā Jelgavas reģiona trūcīgajām ģimenēm. 28. aprīlī stends ceļos uz Valmieru, bet pēc tam uz Daugavpili.

Labdarības akcija „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

 

 

Papildu informācija:

Jānis Beseris

„Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs

Tālr. 29666603

e-pasts: [email protected]

www.maxima.lv

 

coloring.cool