LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Rain
22°C
 
A A A

Trīs Rēzeknes gaļas kombināta ražotie produkti saņem apbalvojumu “Gada prece” 2014

2Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) 5.jūnijā pasniedza ikgadējās Gada preces balvas vietējiem ražotājiem un produkcijas izplatītājiem. Nominācijas “Gada prece” mērķis ir apzināt un popularizēt pircēju visiecienītākās un mazumtirdzniecībā visvairāk pirktās preces. Gada preces nosaukuma ieguvējus LTA nosaka, aptaujājot nozīmīgākos Latvijas tirgotājus – Elvi, Aibe, LaTS, Mego, Sky u.c.

Jau vairākus gadus pēc kārtas SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” ražotā produkcija ir laureātu vidū. 2014. gadā trīs uzņēmuma ražotie produkti tika atzīti par patērētāju iecienītākajiem: Rēzeknes auksti kūpinātā desa, Rāznas jubilejas auksti kūpinātā desa, un pirmo reizi laureātu vidū arī saldētie produkti – Reālie pelmeņi.

3Rēzeknes gaļas kombināta valdes priekšsēdētājs Vladimirs Jegorčenko: “Ir patīkami apzināties, ka patērētāji ir novērtējuši produktu kvalitāti, garšu un unikalitāti. Rēzeknes gaļas kombināts ražotās Rēzeknes auksti kūpinātās un Rāznas auksti kūpinātās desas izceļas ar savu neatkārtojamo garšu un kvalitāti. Pircēji izvēlas augstas kvalitātes produktus un pierāda to ar saviem pirkumiem! Šogad veiksmes stāstu turpinājām arī saldēto produktu kategorijā: Gada preces 2014 nominācijas apbalvojumu saņēma Reālie pelmeņi, kuru sastāvā ir 70% gaļas, samazināts sāls daudzums, ražošanā netiek izmantoti garšas pastiprinātāji, krāsvielas, ĢMO. Reālie pelmeņi pierādīja to, ka pelmeņi var būt augstas kvalitātes, garšīgi, kā mājās gatavoti un saturēt vairāk gaļas, mazāk mīklas. Lai gan Reālie pelmeņi tirgū tika ieviesti tikai 2014. gada februārī, ļoti ātrā laika posmā šī pozīcija uzrādīja stabilus pārdošanas rādītājus un iekaroja pārdotākās Rēzeknes gaļas kombināta saldēto produktu pozīcijas titulu. Iegūtās godalgas pierāda, ka strādājam pareizā virzienā un patērētāji atbalsta mūsu idejas, apliecinot to ar saviem pirkumiem. Arī šogad turpinām attīstīt jaunus produktus: Fitness līnijas produktus no tītara gaļas, kas ir ar samazinātu kaloriju daudzumu, augstu dzelzs un olbaltumvielu saturu, kā arī BOOMS! produktus – auksti kūpinātas desiņas ar trīs dažādām garšām: klasiskās, ar sieru un ar ķiplokiem-, iepakotas ērtā, vizuāli pievilcīgā iepakojumā, lai viegli un ērti izmantot ceļā, sportojot vai atpūšoties. Ceram, ka arī šie produkti drīzumā iekaros patērētāju atzinību”.

SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” ir dibināts 2001. gadā un uz doto brīdi pēc gatavās produkcijas ražošanas apjomiem ieņem vienu no līderpozīcijām Latvijā. Uzņēmums sortimentā ir vairāk kā 300 gaļas produktu pozīciju, produkcija tiek veiksmīgi eksportēta arī uz Igauniju, Lietuvu, Īriju, Angliju, Vāciju u.c. Rēzeknes gaļas kombināts nodrošina darba vietu 400 darbiniekiem, uzņēmums ir viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem Rēzeknē un Latgales reģionā.

coloring.cool