LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

Tīrs ir nevis tur, kur tīra, bet tur, kur netiek piesārņots!

Mums, Ludzas novada iedzīvotājiem, ir paveicies dzīvot patiesi skaistā, gleznainā, ezeru ieskautā vietā, vai piekritīsiet? Diemžēl, nereti varam novērot to, ka kāds izvēlas izmest atkritumus nevis blakus uzstādītajās atkritumu urnās, bet gan ārpus tām, tādējādi piesārņojot vidi, kurā mēs paši dzīvojam! Vēlamies dalīties ar kāda Ludzas novada iedzīvotāja video kurš, iespējams, liks aizdomāties un iedvesmos mūs, Ludzas novada iedzīvotājus, saudzēt dabu, nepiesārņot vidi un cienīt vietu, kurā mēs dzīvojam!

Savukārt mēs, Ludzas novada pašvaldība, vēlamies teikt LIELU PALDIES Jorenam Pomerancevam par labo darbu un patiesi vērtīgu ieguldījumu vides sakopšanā!

Atcerēsimies to, ka tīrs ir nevis tur, kur tīra, bet tur, kur netiek piesārņots.

✔️ Atzīmējiet savā plānotājā un pastāstiet draugiem 🗣! 26. aprīlis piekāpjas par labu 16. maijam. Šogad Lielā Talka norisināsies 16. MAIJĀ! Plašāk par Lielo talku lasiet šeit ➡️ https://ej.uz/o3ve

✔️ Talkas vietu pieteikšanas karti atradīsiet te ➡️ https://talkas.lv/pieteikt-talku/

  Lūdzu atzīmējiet vietu, kuru nepieciešams uzkopt, tas atvieglos koordinatoru darbu un ļaus labāk apzināt talkošanas vietas, kā arī potenciālo talkotāju skaitu tajās.

✔️ Tiem, kuri vēlas talkot jau tagad un izmantot šo pavasara laiku apkārtnes sakopšanai, Lielās talkas organizatori piedāvā un aicina rīkot savas individuālās SOLO TALKAS, kurās piedalīsies ierobežots cilvēku skaits. Plašāk par Solo talku lasiet šeit ➡️ https://ej.uz/1w62

✔️ Cilvēkiem, kuri izvēlēsies talkot, būs iespējams pieteikties bezmaksas talkas atkritumu maisu saņemšanai savā pašvaldībā.

✔️ Maisus bez maksas būs iespējams saņemt sazinoties ar Lielās Talkas koordinatoru Ludzas novadā, Aleksandru Narnicki ➡️ rakstot uz [email protected] vai zvanot uz tālr.nr. 22444045.

 

coloring.cool