LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Mostly cloudy
17°C
 
A A A

Tiekas Ludzas 2. vidusskolas absolventi

Satiksimies februāra pirmajā sestdienā plkst. 18.00 savā skolā!

Šis aicinājums Ludzas 2. vidusskolas absolventiem ir spēkā jau ilgus gadus. Absolventu salidojuma tradīcija, tā norises vieta un laiks netiek mainīta. Šogad salidojums bija īpašs, jo veltīts skolas pastāvēšanas 100 gadu jubilejai.  Tas ievadīja jubilejas pasākumu ciklu, kas noslēgsies šā gada decembrī,

Uz tikšanos skolā bija ieradušies ap 200 bijušie skolas audzēkņi. Visvecākie svētku dalībnieki skolu beiguši pirms 61 gada, jaunākie absolventi vēl pagājušajā gadā bija skolēni.  Uz satikšanos bija atbraukuši ludzānieši, kas tagad dzīvo ne tikai citās Latvijas pilsētās, bet arī Lielbritānijā, Norvēģijā.

Sarīkojumu vadīja pērnā gada absolvents Ņikita Lapšovs un 10. klases skolniece Nika Steimakova. Ar lielu atsaucību tika sagaidīti 2., 6. un 7. klases sagatavotie muzikālie priekšnesumi. Svinīgi izskanēja Tsiras Tolordavas dziedātā Latvijas himna. Balles noskaņās ievadīja sporta deju pāris, Latvijas čempioni savā grupā Alens Pudāns un Jūlija Rizina.

Jubilejas gadu izlaiduma klases bija pulcējušās kuplā skaitā. Ar pateicību un nostalģiju viņi atcerējās savus skolas gadus un godināja pedagogus.

Skolas direktore Zinaīda Buliga aicināja vecāko jubilejas gadu absolventus iededzināt sveces svētku svečturī.

Absolventi ierakstīja savus vēlējumus skolas otrās simtgades audzēkņiem. 

Svētku mirkļus varat apskatīt fotogalerijā.

Vanda Žulina

coloring.cool