LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Intermittent clouds
13°C
 
A A A

Tiek pilnveidots bērnu rotaļu laukums Ludzas pilsētas pludmalē “Radziņš”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” Ludzas novada pašvaldība tika atzinīgi novērtēta, saņemot 15 000 eiro līdzfinansējumu. Uzklausot iedzīvotāju ierosinājumus, pašvaldība iegūto līdzfinansējumu nolēma izmantot pilnveidojot bērnu rotaļu laukumu pludmalē.

Ludzas pludmale “Radziņš” ir iecienīta Ludzas pilsētas iedzīvotāju peldēšanās vieta. Lai bērni varētu atpūsties ne vien ūdenī, bet arī interesanti pavadīt laiku krastā, tiek papildināts bērnu rotaļu laukums.

Pludmales apmeklētāji jau vakar pamanīja būvnieku rosību, uzsākti bērnu rotaļu laukuma izbūves darbi, pašlaik notiek seguma izbūve, kā jau pludmalē, tas būs ierīkots no sijātām smiltīm.

Nākošnedēļ tiks uzstādītas konstrukcijas. Plānots uzstādīt rotaļu kompleksu, kurš bērniem ļaus atraktīvi pavadīt brīvo laiku, kāpt, rāpties, šļūkt, skriet, būt kustībā. Padomāts arī par pašiem mazākajiem, tiks uzstādītas šūpoles diviem, kur vecāki varēs šūpoties līdzās saviem bērniem. Protams bērnus ir jāpieskata, tāpēc vecākiem tiks uzstādīti arī interesantas formas soliņi.

Ludzas novada pašvaldība aicina pludmales apmeklētājus būt iecietīgākiem un netraucēt būvdarbu gaitu, kā arī aicina vecākus pieskatīt bērnus un būt atbildīgiem par savu un savu bērnu drošību!

Ludzas novada pašvaldības

projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool