LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
30°C
 
A A A

Tētis, mamma, es – visi uz starta!

Gimenju_sporta_diena (5)Sestdien, 16. maijā, Ludzas sporta hallē notika Ģimeņu sporta diena. Noteiktajā laikā uz starta stājās sešas ģimenes, kurām ar nelielu novēlošanos piebiedrojās vēl divas. Salīdzinot ar sportisko ģimeņu skaitu pilsētā un novadā, šis skaitlis nav īpaši liels. Kāpēc? Varbūt pie vainas pavasaris, kas vilina uz vasarnīcām, dārziņiem un citās pavasarīgās gaitās? Varbūt tradīcija vēl nav iesakņojusies? Rīgas maratonā skrien tūkstoši, un tie visi nebūt nav sportisti. Vienkārši aktīvs dzīvesveids kļūst aizvien populārāks. Jācer – arī pie mums. Otrs svarīgs pasākuma mērķis – dot iespēju bērniem būt vienotā komandā ar saviem vecākiem un pierādīt sevi. Domāsim, ka ar laiku šīs sacensības kļūs aizvien populārākas.Gimenju_sporta_diena (6)
Prieks par visiem pasākuma dalībniekiem. Daļa no viņiem šais sacensībās piedalās regulāri, tāpēc pretinieki savā starpā ir pazīstami un veido pat kombinētās komandas, „aizdodot” kādu savu ģimenes locekli citai ģimenei. Sacensībās piedalījās Cibuļsku ģimene, Lazovsku ģimene, Uzulnieku ģimene (trīs paaudzes), Narnicku un Borisenko ģimeņu apvienotā komanda, Borisovu ģimene, Kazočkovu ģimene, Nagļu ģimene un pasākuma vadītāja Vinnija Pūka (Sarmīte Stapule) komanda.
Rezultātā pirmajā trijniekā ir Narnicku – Borisenko, Borisovu un Cibuļsku ģimenes. Viņi saņēma Ludzas novada pašvaldības sarūpētās medaļas, kausus un Dāvanu kartes. Šoreiz bija arī speciāla balva, ko piedāvāja Vitālijs Gorelovs – iespēja bez maksas 2 dienas izmantot laivu.
Pie medaļām tika visi sacensību dalībnieki, bet ne jau medaļas šoreiz bija galvenais.

Vanda Žulina,

korespondente

Gimenju_sporta_diena (4)

coloring.cool