LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Teodors Romanovskis – konkursa “Superpuika” finālists

26.aprīlī Rīgā, Tautas Jaunrades centra “Annas -2” pagalmā notika konkursa “Superpuika 2018” finālsacensības, kurā piedalījās 10 konkursa finālisti. Starp viņiem – arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas 6. klases skolnieks Teodors Romanovskis. Tiesības piedalīties konkursa finālā Teodors izcīnīja oktobrī, sacenšoties ar 130 citiem aktīviem, sportiskiem, radošiem un erudītiem  5. -6. klašu zēniem no visas Latvijas.

“Superpuikas” programmā iekļauts gan radošais uzdevums, gan veiklības trase, kurā jāparāda amatniecības prasmes, jāveic spēka, līdzsvara, erudīcijas uzdevumi un fiziskie pārbaudījumi. Teodoram ir izkoptas amatniecības iemaņas, un šajos uzdevumos viņš parasti saņem visaugstākos vērtējumus, bet šoreiz organizatoriem tieši šai veidā gadījās tehnisks misēklis. Teodoram nācās veikt trasi divas reizes. Tas nedeva iespēju pacīnīties par galveno titulu, tomēr kopumā viņš cīnījās godam. Jau fakts viņš izcīnīja tiesības piedalīties finālā ir augsts sasniegums.

Teodors un viņa vecāki pateicas par atbalstu visiem līdzjutējiem, īpaši klasesbiedriem un audzinātājai, kuri klātienē atbalstīja Teodoru finālā.

Īpašs paldies skolotājam Viktoram Kuprevičam un jaunsargu instruktoram Ivaram Novožilovam par palīdzību, gatavojoties konkursam.

Vanda Žulina

Foto: Teodors Romanovskis – pirmajā rindā trešais no labās

coloring.cool