LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis
Ludza
Showers
12°C
 
A A A

Tenisa sezona Ludzā sākusies

Ar Ludzas atklāto tenisa turnīru pilsētā ir sākusies tenisa sezona. Kopš Vladimirs Deržickis, šī sporta veida entuziasts, ir pārcēlies dzīvot citur, vietējo tenisa sacensību organizēšanu ir uzņēmies ludzānietis Edgars Brilis. 

Atklātajā tenisa turnīrā Ludzā piedalījās 9 spēlētāji. Finālā par pirmo vietu sacentās pērnā gada čempions Kaspars Lisovskis un Edgars Brilis. Ar rezultātu 7: 5 par turnīra uzvarētāju kļuva Edgars Brilis.  III vietu izcīnīja Jurijs Paškins.

E. Brilis maijā piedalījās turnīrā Daugavpilī, kur nopietnā konkurencē izcīnīja II vietu.

Kā atzīst Edgars, teniss Ludzā kļūst aizvien populārāks un mūsu pilsētas jaunie tenisisti nākotnē var konkurēt ar Latgales labākajiem tenisistiem. Atklātā tenisa turnīra organizēšanu mūsu pilsētā  atbalstīja Ludzas novada pašvaldība.

Vanda Žulina

coloring.cool