LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Telpu futbola turnīrā uzvar “Zveri”

1Ar aizraujošu un spraigu finālspēli fanu pārpildītajā Ludzas sporta hallē 11. martā noslēdzās Ludzas novada telpu futbola turnīrs.
Par zeltu cīnījās divas spēcīgas komandas: Ludzas “Zveri” un Rēzeknes “Jaguar”. Pamatlaikā rezultāts neizšķirts – 2: 2. Tas nemainījās arī papildlaikā (2×5 min). Visu izšķīra pēcspēles sitieni vārtos no 6 metru atzīmes. Skatītāju interese bija sakāpināta, bet arī te rezultāts bija līdzvērtīgs, līdz beidzot “Zveri” guva uzvaras vārtus. Kopējais rezultāts 7: 8 ludzāniešu labā. Spēli tiesāja Aigars Bondars un Aigars Smirnovs.
Tūlīt pēc spēles novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele un SK “Latgols” priekšsēdētājs Staņislavs Narnickis pasniedza balvas uzvarētājiem.
Zelts komandai “Zveri”, 2. vietā “Jaguar”. Bronzu ieguva “LSB Meistars” komanda, kas cīņā par 3. vietu ar 7:3 pieveica zilupiešus. 5. vietā palika Ciblas novada un RTA/VRK komandas.
2Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīts Ēriks Krušanovs (“LSB Meistars”).
Turnīra simboliskā izlase:
Vārtsargs Intars Caune – “Zveri” (finālspēlē cīnījās patiesi varonīgi);
Vitālijs Vavilovs – “Zilupe 2001”,
Antons Petrovs – “LSB Meistars”,
Arvis Karačkovs – “Jaguar”,
Sandis Bokta – “Zveri”.
Sacensības atbalstīja Ludzas novada pašvaldība, SK “Latgols”, “Aktīvā atpūta Ludzā”, Velo noma, Peintbols Ciblā, Tējas namiņš “Azdul”.
Patīkams pārsteigums sagaidīja vairākus līdzjutējus, kuri zem saviem krēsliem tribīnēs atrada dāvanu kartes no tējas namiņa, Ciblas peintbola, Velo nomas un aktīvās atpūtas Ludzā.
Līdzjutēju skaits hallē apliecināja, ka futbols Ludzā ir ne mazāk populārs kā handbols.

Vanda Žulina

Foto: Uzvarētāji – “Zveri”: Vitālijs Borisenko, Jurijs Narnickis, Intars Caune, Vadims Usanovs, Edgars Brilis, Eduards Sprukts, Sandis Bokta, Oļegs Reinikovs, Žanis Policanovs, Arvils Barkāns, Edvīns Savickis, Jurijs Matvejenko, Vjačeslavs Puļčs, Edgars Lazovskis.

coloring.cool