LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Teātra izrāde un zīmējumu konkurss bērniem

100x100_1612429. oktobrī plkst.14:00 Ludzas Tautas namā notiks aizraujošs, humora pilns muzikāls stāsts par rūķīšiem smurfiņiem izrādē “Smurfiņi un zelta statuete”.

Šajā stāstā rūķīši dosies meklēt zelta statueti. Ceļš, lai to atrastu, nebūt nebūs viegls, jo Gargamels ir ļoti spēcīgs pretinieks, kurš arī vēlas iegūt zelta statueti.

Izrādes radošo komandu veido aktieri no Valmieras drāmas teātra un viesaktieri no Rīgas teātriem.

Šajā rudens izrāžu tūrē tiks veidots arī zīmējumu konkurss, kura tēma ir „Smurfiņa darbi un nedarbi rudenī”. Zīmējumu konkurss aicina ļauties fantāzijas lidojumam un uzzīmēt rūķu Smurfiņu rudens aktivitātes. Konkursa mērķis ir veicināt bērnu radošo un māksliniecisko iztēli un iesaistīt sabiedriskajās aktivitātēs. Zīmējumus var veidot kā individuālo vai klases, grupas darbu. Zīmējumi jāiesniedz uz A3 vai A4 izmēra lapas, zīmēt var ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām u.c. Viens autors iesniedz ne vairāk kā vienu darbu, zīmējuma otrā pusē jānorāda autora vārds, vecums, PII un grupa vai skola un klase. Darbi jāiesniedz izrādes dienā ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izrādes sākuma Tautas nama direktorei Valentīnai. Darbus atraktīvi izrādes laikā izvērtēs aktieri. Pēc izrādes tiks apbalvoti trīs labāko darbu autori. Konkursā aicinām piedalīties bērnus no 4 līdz 12 gadu vecumam.

Lai izdodas radošo ideju lidojums no domas uz papīra!

Ieeja uz izrādi tikai 0,50 Ls.

Brauciet, nāciet, gaidīsim!

V. Razumovska,

Ludzas Tautas nama direktore

 

coloring.cool