LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
18°C
 
A A A

Tapuši zināmi Krievu valodas (svešvalodas) olimpiādes un konkursu, kas notika pirms ārkārtas stāvokļa pasludināšanas, rezultāti

Jūlija Vilmaniete kļūst par laureāti Valsts olimpiādē

4.martā Rīgā notika Krievu valodas (svešvalodas) 23.valsts olimpiādes 3.posms. Tajā mūsu novadu un skolu pārstāvēja starpnovadu olimpiādes uzvarētāja 12.b klases skolniece Jūlija Vilmaniete. Jūlija ir iekļuvusi laureātu skaitā un ieguvusi III vietu valstī. Apsveicam! Jūlijas skolotāja ir Žanna Dukaļska.

Ksenija Meļņikova otru gadu pēc kārtas uzvar konkursā “Dzīvā klasika”

Skatuves runas konkursā “Dzīvā klasika”, kas notiek Rīgā, .a klases skolniece Ksenija Meļņikova (skolotāja Ž. Dukaļska) jau otru gadu pēc kārtas iegūst I vietu. Šoreiz viņa lasīja Leonīda Panteļejeva stāsta “Feņka” fragmentu. – Konkursa laureātiem būs iespēja apmeklēt radošās nometnes Sankt-Pēterburgā, Maskavā vai Kazaņā, – tā savā uzrunā konkursa dalībniekiem teica Latvijas krievu valodas skolotāju asociācijas prezidente Irina Kozlova.

Panākumi starptautiskā konkursā

Tradicionālajā starptautiskajā krievu valodas konkursā “Русский медвежонок” (Krievu lācēns) piedalījās 3475 skolēni no dažādām Latvijas skolām, bet kopā no visām valstīm – 1 234 855 dalībnieki. Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja 25 skolēni.

1.vietu skolā un 3.vietu Latvijā ieguva Vladislava Dikalova (11.a),

2.vietu skolā un 4.-7.vietu Latvijā – Daniela Griševa (12.a),

3.vietu skolā un 12.vietu valstī – Jana Dolgiļeviča (8.b)

Apsveicam un novēlam panākumus arī turpmāk!

 

coloring.cool