LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

Svinam Ludzas 840-to dzimšanas dienu! 2017.gada 12.augustā

Latvijas senākā pilsēta Ludza atzīmē savu 840-to jubileju. Uz svētku svinēšanu pilsēta viesus aicina, piedāvājot interesantu un atraktīvu programmu jebkurai gaumei.

12.augustā:

plkst. 09:00 vecpilsētas laukumā sāksies svētku tirdziņš un noritēs tradicionālā Seno arodu diena. Tajā varēs iegādāties gan svētku gardumus, gan mākslas priekšmetus, gan praktiskas lietas.

plkst. 10:00 Ludzas Mazā ezera pludmalē notiks pludmales volejbola turnīrs vīriešiem un sievietēm.

plkst. 11:00 uz brīvdabas skatuves pie Ludzas Lielās sinagogas sāksies tautas mūzikas koncerts “Vēsturiskie sirdspuksti skan tevī, Ludza!”. Skatītājus iepriecinās mūsu sadraudzības pilsētu mākslinieki no Baltkrievijas un Lietuvas.

12.augustā plkst. 14:00 Ludzas kapos notiks Kapusvētki.

no plkst. 15:00 laukumā pie pašvaldības ēkas notiks sacensības svara stieņu spiešanā guļus “Spēcīgākā pilsēta”.

no plkst. 18:00 līdz 19:00 Ludzas pilsētas parkā turpināsies akcija “Apsveiksim Ludzu dzimšanas dienā!”.

plkst. 19:00 parka estrādē sāksies koncerts “Veltījums Ludzai” ar Maestro Raimonda Paula piedalīšanos. Koncertā uzstāsies Žoržs Siksna, Dainis Skutelis, Ginta Krievkalna, Anmary, Mārtiņš Ruskis, Muzikālais bigbends Kristapa Krievkalna vadībā. Vēlāk būs svētku salūts un balle.

***

12.augustā pilsētas autobusā maršrutā Romandova – Runtorta un Runtorta – Romandova pasažieri tiks pārvadāti bez maksas. Parastais saraksts šajā maršrutā papildināts ar 4 reisiem vakarā, lai iedzīvotāji varētu aizbraukt uz svētku pasākumu parkā un atgriezties pēc koncerta ar sabiedrisko transportu.

Esiet laikā – esiet Ludzā!

coloring.cool