LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Svētku dienās braukšana pilsētas autobusos – bez maksas!

Ludzas novada pašvaldība informē, ka 2016. gada 27. martā un 28. martā braukšana pilsētas maršrutu autobusos būs par brīvu.

Ludzas pilsētas autobusu kustība notiks pēc šāda saraksta:

 

Romandova – Runtorta

Nr.

Pieturas nosaukums

27. marts

28. marts

1.

Romandova

7:55

9:25

11:30

13:50

16:45

2.

Martiši

7:57

9:27

11:32

13:52

16:47

3.

Isnauda

7:58

9:28

11:33

13:53

16:48

4.

DUS

7:59

9:29

11:34

13:54

16:49

5.

Latgales šķērsiela

8:00

9:30

11:35

13:55

16:50

6.

Dzirnavu iela

8:01

9:31

11:36

13:56

16:51

7.

PII „Pasaciņa”

8:02

9:32

11:37

13:57

16:52

8.

Tirgus iela

8:03

9:33

11:38

13:58

16:53

9.

Skolas iela

8:05

9:35

11:40

14:00

16:55

10.

Kinoteātris

8:06

9:36

11:41

14:01

16:56

11.

Stroda iela

8:07

9:37

11:42

14:02

16:57

12.

Biržas iela

8:08

9:38

11:43

14:03

16:58

13.

Liepājas iela

8:09

9:39

11:44

14:04

16:59

14.

Krāslavas iela

8:10

9:40

11:45

14:05

17:00

15.

L. Paegles iela

8:11

9:41

11:46

14:06

17:01

16.

SIA „Strāva”

8:13

9:43

11:48

14:08

17:03

17.

Runtorta (Ludza)

8:15

9:45

11:50

14:10

17:05

 

Runtorta – Romandova

Nr.

Pieturas nosaukums

27. marts

28. marts

1.

Runtorta

8:16

9:46

11:51

14:11

17:06

2.

SIA „Strāva”

8:18

9:48

11:53

14:13

17:08

3.

L. Paegles iela

8:20

9:50

11:55

14:15

17:10

4.

Krāslavas iela

8:21

9:51

11:56

14:16

17:11

5.

Liepājas iela

8:22

9:52

11:57

14:17

17:12

6.

Biržas iela

8:23

9:53

11:58

14:18

17:13

7.

Stroda iela

8:24

9:54

11:59

14:19

17:14

8.

Kinoteātris

8:25

9:55

12:00

14:20

17:15

9.

Skolas iela

8:26

9:56

12:01

14:21

17:16

10.

Tirgus iela

8:28

9:58

12:03

14:23

17:18

11.

PII „Pasaciņa”

8:29

9:59

12:04

14:24

17:19

12.

Dzirnavu iela

8:30

10:00

12:05

14:25

17:20

13.

Latgales šķērsiela

8:31

10:01

12:06

14:26

17:21

14.

DUS

8:32

10:02

12:07

14:27

17:22

15.

Isnauda

8:33

10:03

12:08

14:28

17:23

16.

Martiši

8:34

10:04

12:09

14:29

17:24

17.

Romandova

8:36

10:06

12:11

14:31

17:26

Sabiedriskā transporta pakalpojumu izdevumi tiks apmaksāti no Ludzas novada pašvaldības budžeta.

coloring.cool