LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Sveicam novada izcilniekus!

DSC_0939Mācību gada noslēgumā jau tradicionāli notiek konkursa “Novada izcilnieks” uzvarētāju apbalvošanas ceremonija. Pretendenti tika pieteikti četrās nominācijās: “Izglītība”, “Sports”, “Mūzika”, “Sabiedriskās aktivitātes”. Nominācijā “Kultūra un māksla” šajā gadā pieteikumi netika iesniegti.

Izglītības jomā uzvarētāji ir Germans Kņazjuks (12. kl.) un Vadims Jegorovs (11. kl.) no Ludzas 2. vidusskolas, 9. klases skolniece Ērika Kuzmina no Ludzas pilsētas ģimnāzijas.

Sportā šai gadā par izcilākajiem tika atzīti Marija Dergačeva, Intars Caune, Jevgēnijs Murašovs . Apbalvošanai savus audzēkņus pieteica Ludzas novada Sporta skola, viņi mācās Ludzas pilsētas ģimnāzijā.

Par izciliem sasniegumiem mūzikā tiek apbalvoti trīs talantīgi jaunie mūziķi: Agnese Greitāne no LPĢ, Arnis Malakovs un Ņikita Afanasjevs no Ludzas Mūzikas pamatskolas.

DSC_0929Sabiedriski aktīvākie jaunieši ir Raivis Filimonovs no LPĢ 12. klases, Ņikita Lapšovs un Vadims Kravčenko no Ludzas 2. vidusskolas 12. klases.

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes Pateicības saņem Dana Butrima (Izglītība) un Rolands Žeikars (Sports) –abi no LPĢ.un Viktors Kuprevičs.

Tiek apbalvoti mācību olimpiāžu uzvarētāji, kuri ir ieguvuši godalgotās vietas valstī. LPĢ 7. klases skolniece Agnese Greitāne ieguva I vietu Mūzikas olimpiādē, 9. klases skolnieks Uģis Ūzulnieks – Atzinību Mājturības un tehnoloģiju atklātajā olimpiādē. Atzinības rakstus par skolēnu sagatavošanu olimpiādei saņem viņu skolotāji Aina Kairova un Viktors Kuprevičs.

Apbalvošanas ceremonijā tiek sveikti izcilnieku vecāki, skolu direktori. Mūzikas skolas audzēkņi ir sagatavojuši muzikālus sveicienus. Par šo sasniegumu dzīvē uzvarētājiem atgādinās balvā saņemtās sudraba monētas.

Vairāk bilžu sadaļā “Foto galerijas”

Vanda Žulina

coloring.cool