LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Starptautiskais uzņēmējdarbības forums Rēzeknē

rezeknesnovads.lvKAD? 2015. gada 29. oktobrī
KUR? Latgales koncertzālē GORS
Adrese: Rēzekne, Pils iela 4
Reģistrēties ŠEIT!

Starptautiskajā uzņēmējdarbības forumā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, kas diskutēs par jaunākajām tendencēm uzņēmējdarbībā, pārrunās paplašināšanās iespējas ārvalstu tirgos un dalīsies pieredzē, kā sekmīgi darboties Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās. Foruma mērķis ir veicināt Rēzeknes un tās reģiona atpazīstamību ārvalstu uzņēmēju vidū, piesaistot investīcijas un sekmējot ārvalstu uzņēmumu sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem.
Forumā uzstāsies iedvesmojošais un starptautiski pieprasītais biznesa stratēģiju, inovāciju un mārketinga eksperts, biznesa līderis un vairāku bestselleru autors no Lielbritānijas Peter Fisk. Paneļdiskusijās piedalīsies gan Latvijas uzņēmumu, gan ārvalstu investoru pārstāvji un nozaru eksperti.
Foruma dalībniekiem (pēc iepriekšēja pieraksta) būs iespēja individuāli tikties ar Latvijas Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītājiem no Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Polijas, Itālijas, Francijas, Japānas, Singapūras, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Ukrainas un Lietuvas. Foruma programma ietvers arī kontaktu dibināšanas iespējas ar pārstāvjiem no ārvalstu un vietējiem uzņēmumiem.
Pasākumā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu, krievu un angļu valodā.
Programma
Reģistrējies dalībai Starptautiskajā uzņēmējdarbības forumā un individuālajām tikšanām ar Latvijas Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītājiem šeit!
Dalība bezmaksas.
http://liaa.gov.lv/lv/pasakumi/starptautiskais-uznemejdarbibas-forums-rezekne

Kontaktinformācija:
Lāsma Lipska-Ozoliņa, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

coloring.cool