A.Zaremba foto
Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2019. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Partly sunny
16°C
 
A A A

Sports nemīl vājos

1. februārī Ludzas novada pašvaldībā notika 2018. gada labāko jauno sportistu apbalvošana. Kā teica Ludzas novada Sporta skolas direktore Jeļena Fjodorova – sportisti nes Ludzas vārdu un tēlu pasaulē. Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pateicās sportistiem par viņu sasniegumiem, viņu treneriem – par pašaizliedzīgo darbu un vecākiem – par savu bērnu atbalstu. 

 

Labākie vieglatlēti ar treneriem

Sports ir smags darbs, dažreiz asaras un sāpes, tāpēc Sarmīte Stapule, kura vadīja šo pasākumu, novēlēja treneriem veselību un prasmi atrast tos vārdus, kas var celt spārnos jaunos sportistus.

Labākie svarcēlāji ar treneri

Svarcēlājiem pagājušajā gadā bija vislielākie sasniegumi – Vlads Prokofjevs izcīnīja U15 un U17 Eiropas čempionāts svarcelšanā Milānā.

Labākie futbolisti ar treneri

Sportistu vecākiem īpašs paldies par pacietību, par savu bērnu atbalstīšanu. Kā atzīmēja Jeļena Fjodorova, ne katrs vecāks var skatīties sacensības, kurās piedalās viņa bērns – tā ir īsta nervu sistēmas pārbaude.

Labākie handbolisti ar treneriem

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra direktore Eleonora Obrumāne atzīmēja sporta deju dejotāju sasniegumus.

Un te būs mūsu 2018. gada labāko sportistu saraksts:

Vieglatlētikas nodaļa (treneris Andris Vengra):

  1. Artūrs Ignatjevs
  2. Aleksandrs Katkevičs
  3. Deniss Saļihovs
  4. Andris Korņejevs

Vieglatlētikas nodaļa (trenere Sergejs Fenčenko, Valērijs Rimšs):

  1. Ņikita Kaseckis
  2. Kristaps Račiks
  3. Antons Mošerenoks
  4. Vladislavs Čulkovs

Vieglatlētikas nodaļa (treneris Viktorijs Krišāns):

  1. Ilārija Ločmele
  2. Vivita Krišāne
  3. Marija Bojāre
  4. Brigita Mūrniece Krišāne
  5. Edgars Gadžega
  6. Rūdis Laganovskis
  7. Sandis Ivanovs
  8. Darja Ločmele

Svarcelšanas nodaļa (treneri Viktors Dolgiļevičs un Deniss Žulins):

  1. Vlads Prokofjevs
  2. Mihails Pozņaks
  3. Vitālijs Petrovs

Futbola nodaļa (treneri Edvīns Savickis un Mihails Oļipovs):

  1. Iļja Puhovs
  2. Liliana Krasutina
  3. Rodions Timofejevs
  4. Ilze Upeniece
  5. Kirils Ozoliņš
  6. Glorija Demkova

Handbola nodaļa (treneri Kristīne Klementjeva, Gunārs Dalibo, Andrejs Narnickis, Antons Gendelis):

  1. Valērija Skorohodova
  2. Vladislava Dikalova
  3. Madara Cibuļska
  4. Daniela Griševa
  5. Juta Bindemane
  6. Jelizaveta Haindrava
  7. Jana Bule
  8. Diāna Antonova
  9. Eduards Malahovs
  10. Endijs Kušners
  11. Kristaps Kalvāns
  12. Linards Usāns
  13. Edijs Kušners
  14. Renārs Grebeņņikovs
  15. Georgijs Dobriņins
  16. Guntis Piļpuks
  17. Edvīns Mekšs
  18. Maksims Nikandrovs
  19. Vjačeslavs Rutka
  20. Leno Daniels Kozlovskis
  21. Adrians Vaškevičs
  22. Jānis Kravčenko

Sporta deju dejotāji – Armīns Garbars un Ksenija Jakimenko (Svetlana Seņkova-Anciferova)

LIELS PALDIES JUMS VISIEM! Jaunus labus sasniegumus!

 

coloring.cool