LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
21°C
 
A A A

Sporta kluba “Latgols” handbolistes – Latvijas čempiones!

8EB32101-BB57-4A30-ADFC-F170C76A117D2. maijā četros pēcpusdienā ASK sporta zālē Rīgā sākās Latvijas sieviešu handbola čempionāta virslīgas otrā finālspēle: Ludzas SK ”Latgols” meitenes sacentās ar regulārā čempionāta uzvarētāju LSPA komandu. Tā bija ļoti atbildīga un saspringta spēle: ja ludzānietes uzvar, viņas kļūst čempiones, LSPA komanda bija jau zaudējusi ,,Latgolam” iepriekšējā spēlē un otru zaudējumu nevarēja atļauties. Mūsu meitenes iesāka spēli droši un pārliecināti un jau no pirmās minūtes visu laiku, izņemot īsu brīdi, bija vadībā. Pārsvars nebija liels: divi, trīs, četri punkti. Beidzamajā brīdī tas saruka līdz minimumam, bet uzvara izcīnīta! Rezultāts 32: 31.
Speciālisti par izcilu atzīst mūsu vārtsardzes Skaidrītes Deksnes – Cabules sniegumu. Izšķirošajā spēlē 8 vārtus guva Žanete Kukurāne, pa 6 – Agnese Sidorova un Kristīne Klementjeva, 5/1 – Inese Šļubčenko, 4 – Laura Rutkovska, 2 –Kristīne Daņiļenko, 1 – Elīna Oļipova.
Kaut arī spēle notika Rīgā, gaisotni zālē pilnīgi noteica Ludzas fani: lai uzturētu mūsu meitenēs cīņas sparu, uz Rīgu aizbrauca autobuss ar līdzjutējiem, kam pievienojās mūsu jaunākās (2001.g.) meitenes, kas tikko Salaspilī savā grupā bija izcīnījušas sudraba medaļas. Rībēja bungas, skanēja taures, un daži atnākušie LSPA līdzjutēji varēja vien apbrīnot ludzāniešu enerģiju.
Apsveicam SK “Latgols ” handbolistes – 2015. gada Latvijas čempiones! Sveicam viņu treneri Rutu Muiženiku!
Tagad Ludzas ”Latgols” sieviešu komanda ir titulētākā komanda sieviešu rokasbumbas čempionātā Latvijas neatkarības laikā, 7 reizes kļūstot par čempionēm. Iepriekšējais zelts izcīnīts 2010. gadā.

Līdzjutēju ievērībai!
Ludzā 9. un 10. maijā notiks Latvijas čempionāta finālspēles 2002. gadā dzimušo zēnu komandām. Sestdien spēle sākas plkst. 14.00. Atbalstiet savējos!

Vanda Žulina

coloring.cool