LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Mostly cloudy
25°C
 
A A A

Spēka diena Ludzā

SPĒKA DIENA LUDZĀ(1)12. septembrī, no pulksten 10:00 līdz 17:00, nāc uz kādu Ludzas pilsētas ģimnāziju un parādi savu spēku, pievelkoties pie stieņa!

Tuvojas jau ceturtā Latvijas Spēka diena, kas notiks 12. septembrī, pirmās Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Šī gada sacensību moto – Parādi savu spēku! Nāc un pievelcies!

„Ielu vingrotāju sporta biedrības un Latvijas Dzelzceļa aizsāktā Spēka diena ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku. Tāpēc šogad esam izvirzījuši sev augstus mērķus, jo zinām, ka spēks, kas nepieciešams pievelkoties, piemīt teju ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vai tas būtu zemnieks lauku sētā vai mamma, kas auklē bērnus. Stipru valsti veido stipri cilvēki, tādēļ mēs aicinām piedalīties un Spēka dienā doties uz sev tuvāko Spēka punktu, lai pievilktos kaut vienu reizi – arī tā tiks ieskaitīta kopējā rezultātā un palīdzēs parādīt Latvijas iedzīvotāju spēku,” uzsver Ielu vingrotāju sporta biedrības vadītājs Māris Šlēziņš.

Spēka dienā 12. septembrī pievilkties būs iespējams 80 Spēka punktos visā Latvijā. Viens no Spēka punktiem ir arī Ludzā – Ludzas pilsētas ģimnāzijas stadionā.

SACENSĪBU NOTEIKUMI

Var piedalīties jebkurš!

Nav jāreģistrējas iepriekš!

Vīriešu un sieviešu rezultāti tiek vērtēti atsevišķi!

SACENSĪBU NORISE

1. 12.septembrī dodies uz kādu no 80 oficiālajiem LDz Spēka dienas Spēka punktiem.
2. Iesildies un pievelcies, cik vari!
3. Tavas pievilkšanās reizes tiek pieskaitītas arī tavas pilsētas, novada un Latvijas rezultātam.
4. Sagaidi, kad visa Latvija būs pievilkusies, un pēc 17:00 uzzini, vai esi spēcīgākais savā novadā.
5. Katra novada (Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale un Rīga) spēcīgākās sievietes un spēcīgākā vīrieša titula ieguvēji saņems balvu.
Katrs, kurš pievilksies, saņems īpašo Spēka dienas aproci.

„Kā aktīvi koncertējošai māksliniecei man ir nepieciešams gan garīgais, gan fiziskais spēks, tāpēc vienmēr esmu rūpējusies par savu sportisko formu. Pievilkšanās pie stieņa man ir jauns izaicinājums un neierasta fiziskā aktivitāte, tāpēc pati ar nepacietību gaidu, cik viegli vai grūti būs sasniegt nosprausto mērķi – trīs pievilkšanās reizes,” atzīst Samanta Tīna.

Vēstnešu treniņu gaitām varēs sekot līdzi viņu sociālo mediju kontos un tepat sadaļā #SPĒKADIENA. „Es esmu piedalījies arī iepriekšējās Spēka dienās, tādēļ jau sasniedzis zināmu fizisko formu. Mans uzdevums ir sagatavoties, lai pievilktos vismaz 15 reizes, kas ir piecas reizes vairāk  nekā pērn,” stāsta Lauris Dzelzītis.

„Ar sportu ir saistīta ne tikai mana profesionālā darbība televīzijas ziņu veidošanā, bet arī pats aktīvi sportoju un regulāri trenējos. Esmu apņēmies gatavoties pēc sarežģītākās treniņprogrammas, kas nozīmē, ka Spēka dienā man jāpievelkas no 12-15 reizēm,” saka Jānis Traubergs.

Lai pārbaudītu savas spējas vēl pirms Spēka dienas un noskaidrotu, kas darāms, lai tās uzlabotu, visiem interesentiem ir iespēja iziet Spēka testu un saņemt Latvijas Ielu vingrotāju biedrības sagatavotu treniņprogrammu atbilstoši savam fiziskās sagatavotības līmenim. Vairāk informācijas: www.spekadiena.lv

coloring.cool