Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2020. gada 01. novembris
Ikars
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Šosestdien – tautas deju kolektīvu skate!

Pasdarbnieki

6. aprīlī plkst. 19:00 Ludzas Tautas namā notiks tautas deju kolektīvu skate

Piedalīsies  17 kolektīvi no 3 novadiem:

 

Ciblas novads

Pušmucovas TN jauniešu deju kolektīvs”Māra” (B2.gr.)

Ciblas TN jauniešu deju kolektīvs

“Kamolītis” (C.gr.)

 

Ludzas novads:

Isnaudas TN vidējās paaudzes deju kolektīvs  “Isnauda” (E. gr.)

Ludzas novada BJC jauniešu deju  kolektīvs “Žeperi” (B2. gr.)

Ludzas pilsētas ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs  “Žiks” (C. gr.)

Ludzas TN vecākās paaudzes deju kolektīvs  „Atvasara” (F. gr.)

Ludzas TN vidējās paaudzes deju kolektīvs  „Reizē!” (D. gr.)

Ņukšu pagasta TN vidējās paaudzes deju kolektīvs “Klip-klap” (E. gr.)

 

Kārsavas novads:

Kārsavas KN senioru deju kopa ”Senleja” (F. gr.)

Kārsavas KN vidējās paaudzes deju kolektīvs  „Ieleja” (D. gr.)

Kārsavas vidusskolas jauniešu deju kolektīvs (B2. gr.)

Malnavas pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs ”Jedritvai” (E. gr.)

Mērdzenes KN jauniešu deju kolektīvs „Dancari” (C.gr.)

Mērdzenes KN vidējās paaudzes deju kolektīvs „Luste” (E. gr.)

Mežvidu KN jauniešu deju kolektīvs  “Mežvidi” (C. gr.)

Salnavas KN jauniešu deju kolektīvs „Salnaviņa”(C.gr.)

Salnavas KN vidējās paaudzes deju kolektīvs „Salnava” (E. gr.)

Ieeja brīva

pirma_oficiala_dzsv_zime_15-03-2013-1 XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku

deju kolektīvu skates

žūrijas komisijas sastāvs

Ludzā 2013. gada 6. aprīlī

 

 

Žūrijas komisijas priekšsēdētājs:

Jānis Purviņš – Deju svētku lieluzveduma „Tēvu laipas” mākslinieciskais vadītājs, horeogrāfs;

Žūrijas komisijas locekļi:

Maruta Alpa – Latvijas Nacionālā kultūras centra dejas mākslas eksperte, deju svētku lieluzveduma „Tēvu laipas” projekta vadītāja,

Gunta Bāliņa– Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore, Latvijas Nacionālās operas pedagogs, repetitors;

Rolands Juraševskis – Svētku virsvadītājs;

Zanda Mūrniece– Svētku virsvadītāja, horeogrāfe;

Gunta Raipala-; Svētku virsvadītāja

Gunta Skuja – Svētku virsvadītāja, horeogrāfe;

Aija Jansone – etnogrāfe, vēstures doktore. Skatē veiks Latviešu tautas tērpu izvērtēšanu un atlasi tautas tērpu skatei – uzvedumam.

Žūrijas komisijas sekretāre – Margarita Lukjanska

coloring.cool