LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Sociālās aprūpes centrs dāvanā saņem autobusu

Uzreiz pēc valsts svētkiem Sociālās aprūpes centra “Ludza” iemītniekus un darbiniekus gaidīja patīkams pārsteigums. 6.maijā centrā ieradās viesi – pārstāvji no Holandes labdarības fonda “Stichting Hulp Letland”, lai uzdāvinātu iestādei mikroautobusu.

Fonda priekšsēdētājs Jops Fuijkinks (Joop Fuijkkink) ar kundzi atbrauca ar šo autobusu no pašas Holandes. Fuijkinku ģimene nodeva SAC vadītājai Regīnai Borisovai arī naudas čeku 1500 EUR vērtībā. 500 EUR paredzēti uzdāvinātā transportlīdzekļa reģistrācijai Latvijā un dokumentu sakārtošanai, 1000 EUR – centra iemītnieku pirmajiem izbraucieniem un citām vajadzībām. Līdzekļi tika savākti speciāli rīkotajā labdarības pasākumā. Mikroautobusā tika atvestas arī citas dāvanas: rolatori, higiēnas preces, interjera elementi aprūpes centram, formas sporta skolas komandām un slidas mūzikas skolas audzēkņiem.

Autobusa dāvināšanas brīdī Jops Fuijkinks novēlēja SAC iemītniekiem biežāk braukt interesantās ekskursijās, svētdienās doties uz baznīcu, paceļot pa dzimto pusi un apmeklēt tuvinieku atdusas vietas. Dziedātāja un vijolniece Valērija Satibaldijeva sagatavoja brīnišķīgu muzikālu pārsteigumu. Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs pateicās labdariem un Satibaldijevu ģimenei, apsveica aprūpes centra klientus un padalījās ar nākotnes iecerēm. Pašvaldības plānos ir pielāgot uzdāvināto transportlīdzekli cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, lai tas būtu ērts gan ratiņkrēslos sēdošu, gan gulošu pasažieru pārvadāšanai. Sociālās aprūpes centra vadītāja Regīna Borisova pateicās labdarības fonda pārstāvjiem par lielisko dāvanu, kā arī par iepriekš sniegto atbalstu un sagādāto prieku centra klientiem.

Labdarības fonds “Stichting Hulp Letland” ar tās priekšsēdētāju Jopu Fuikinku priekšgalā aktīvi sniedz palīdzību Latvijas iedzīvotājiem kopš 1993. gada. Sadarbība ar Ludzas novada iedzīvotājiem un pašvaldību aizsākās pirms 17 gadiem. Tā ir veiksmīga un ilggadīga, pateicoties Viktora Satibaldijeva uzņēmībai. Organizācija sūta gan humānu, gan finansiālu palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem, sniedz atbalstu izglītības iestādēm.

Sirsnīgs paldies labdarības fonda “Stichting Hulp Letland” aktīvistiem un visiem labdarības pasākumos iesaistītajiem cilvēkiem Holandē!

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool