LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly cloudy
25°C
 
A A A

Sociālais aprūpes centrs “Ludza” saņem dāvinājumu no Holandes

Maija beigās Sociālās aprūpes centra “Ludza” iemītniekus un darbiniekus gaidīja patīkams pārsteigums. Aprūpes centrā ieradās viesi – pārstāvji no Holandes labdarības fonda “Stichting Hulp Letland”, lai uzdāvinātu iestādei jaunu un mūsdienīgu mikroautobusu. 

Svinīgajā autobusa dāvināšanas brīdī Jops Fuijkinks sveica klātesošos ar šo jauko notikumu, cerot, ka jaunais transportlīdzeklis būs īpaši noderīgs un ērts gan ratiņkrēslos sēdošu, gan gulošu pasažieru pārvadāšanai. Labdarības fonda pārstāvji laipni nodemonstrēja kā viss darbojas, parādīja, cik ietilpīgs un praktisks ir šis jaunais autobuss, kā arī cienāja iemītniekus un viesus ar holandiešu gardumiem. Mikroautobusā tika atvestas arī citas noderīgas dāvanas aprūpes centra iemītniekiem – dažādas higiēnas preces, segas, ratiņkrēsli, suvenīri un daudz kas cits. Par dāvinājumu patiesi priecājas ikviens aprūpes centra iemītnieks un darbinieks, kā arī viesi tika īpaši gaidīti, uzklāts skaists galds ar dažādiem gardumiem.

SAC “Ludza” direktore Regīna Borisova klientu un personāla vārdā izsaka lielu paldies organizācijai „Stichting Hulp Lettland” par dāsnumu un sagādāto prieku un par patiesi noderīgām un vērtīgām dāvanām. Ludzas novada pašvaldības vārdā pateicību par ieguldīto laiku un jauko dāvanu izteica arī domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs. 

Labdarības fonds “Stichting Hulp Letland” ar tās priekšsēdētāju Jopu Fuikinku priekšgalā aktīvi sniedz palīdzību Latvijas iedzīvotājiem kopš 1993. gada. Sadarbība ar Ludzas novada iedzīvotājiem un pašvaldību aizsākās jau pirms 19 gadiem. Tā ir veiksmīga un ilggadīga, pateicoties Viktora Satibaldijeva uzņēmībai. Organizācija sūta gan humānu, gan finansiālu palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem, sniedz atbalstu izglītības iestādēm.

Izsakām lielu paldies labdarības fonda “Stichting Hulp Letland” aktīvistiem un visiem iesaistītajiem cilvēkiem!

Rakstu sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool