LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

Sniega svētki Makašānu kalnā

Sniega_diena (7)Svētdienas rīta asais vējš droši vien dažam labam mazināja vēlmi piedalīties Sniega dienas aktivitātēs Makašānu kalnā, bet tie, kuri atnāca, atbrauca, atslēpoja, nebija vīlušies. Viss notika: skanēja mūzika, apkārt rosījās aktīvi cilvēki labā noskaņojumā.

Sniega_diena (2)Uz stingrās sērsnas kārtas varēja zīmēt. Tehnika pavisam vienkārša: plastmasas pudelēs saliets ūdens, kas sajaukts ar krāsām. Pudeles vākā daži caurumi, lai ar mazu strūklu varētu veidot smalku rakstu, bet, ja jāvelk platākas līnijas, ūdeni no pudeles vienkārši lēja. Tepat varēja dabūt slēpes un izmēģināt spēkus šai sporta veidā. Šoreiz nebija pieprasījuma nūjotāju ekipējumam, toties līdzi paņemtas ragavas, pūšļi, plastmasas plēves un citi līdzīgi braucamie bija izmantoti visvairāk. Lielie šļūca no kalna virsotnes, mazākie – no puskalna. Bija arī improvizētas sacensības kamaniņu sportā.Sniega_diena (5)
Prieks, ka Sniega dienā piedalījās daudz ģimeņu ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – visvairāk. Tas apliecina, ka šādi ģimeņu pasākumi jārīko arī turpmāk. Interese ir. Jo vairāk būs tādu aktivitāšu, jo lielāks būs arī dalībnieku pulks.
Sniega_diena (3)Nobeigumā aptuveni 100 pasākuma dalībnieki un līdzjutēji saņēma apliecinājumus par piedalīšanos svētkos – Sniega dienas īpašo nozīmīti un karodziņu.
Pasākumu organizēja Izglītības, kultūras un sporta pārvalde, Bērnu jauniešu centra un Ludzas pilsētas ģimnāzijas  pedagogi.

Vanda Žulina, koresponfente

coloring.cool