LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Skolotāju diena Ludzas pilsētas ģimnāzijā

Šajā gadā atteicāmies no jau iedibinātajām Skolotāju dienas svinēšanas tradīcijām, jo remonta laikā darba apstākļi skolā ir citādi nekā parasti. Tieši tāpēc, ka klases izvietotas arī 2. vidusskolas un Sporta skolas telpās, skolēni nevadīja mācību stundas; nenotika arī ierastais koncerts, jo sākumskolas zāle ir aizņemta. Tomēr Skolēnu dome bija padomājusi par patīkamiem pārsteigumiem mūsu pedagogiem.

Svētku noskaņu skolas vestibilā piektdienas rītā radīja mūzika, 11. klases skolnieks Edvīns Mekšs sagaidīja katru skolotāju. Ilze Upeniece piedāvāja atbildēt uz kādu asprātīgu jautājumu. Tūlīt sekoja arī pirmais pārsteigums: oriģināli iesaiņotās konfektes. Pirmās stundas laikā pēkšņi atvērās klases durvis, un vecāko klašu skolēni skolotājiem piedāvāja krūzi smaržīgas kafijas, tējas, sulas vai piena un pašceptu keksiņu. Tas tiešām bija negaidīti. Vēlāk izrādījās, ka krūze paliek dāvanā.

Skolēnu dome bija padomājusi par aktīvas atpūtas iespējām starpbrīžos. Bija atvērtas piecas radošo aktivitāšu stacijas: fotosalons “Iemūžini šo dienu”, mūzikas nodarbība “Ievingrini balsi”, deju starpbrīdis, precizitātes un veiklības pārbaude “Trāpīgākais skolotājs”, radošo spēju pārbaude, sacerot pasaku par priekšmetu.

Tie bija patīkami izklaides mirkļi kopā ar kolēģiem no savas Metodiskās komisijas.

Svētdien Skolēnu domes priekšsēdētāja Ērika Kuzmina un viņas vietniece Ilze Upeniece apciemoja pensionētās skolotājas, sagādājot patīkamu pārsteigumu arī viņām. Pensionāru paldies nāca no sirds. 

Šis pasākums bija pirmais pārbaudījums jaunievēlētajai Skolēnu domei. Kā atzina direktores vietniece audzināšanas jomā Rita Bogomola, domes vadība pierādīja, ka var paveikt iecerēto atbildīgi un patstāvīgi.

Savukārt meitenēm bija daudz atklājumu, apsveicot pensionētās skolotājas. Patīkams bija dāvinātāja prieks.

Jautāju skolotājiem, kas viņiem šai dienā sagādāja pozitīvas emocijas.

Skolotāja Ingūna: -Vispatīkamākais bija brīdis, kad rīta mundrumam pasniedza kafiju.

Skolotājs Viktors: – Man tā bija jauka brīvdiena, ko pavadīju kopā ar mazbērniem. Negaidīts pārsteigums skolā bija nākamajā darba dienā saņemtais vēlējums un dāvana – krūze.

Skolotāja Līga B.: -Man svētku noskaņa bija visu dienu. Patīkami, ka starpbrīžos skanēja mūzika. Visas skolēnu izdomātās aktivitātes bija jaukas.

Skolotāja Dagmāra: -Jaukākie brīži bija sagaidīšana un kafija.

Skolotāja Ilga: -Paldies par sirsnīgo Skolotāju dienu: par mūzikas terapiju no rīta…

Paldies Skolēnu domei par pārsteigumiem! Lai radošs darbs arī turpmāk! Skolotāji jūsu izdomu novērtēja.  Tas sagādāja patiesu prieku!

Vanda Žulina

coloring.cool