LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
18°C
 
A A A

Skolēni vēl var paspēt pieteikties darbam vasarā! Pieteikšanās līdz 17.maijam!

Ludzas novada dome 2019. gada 27. februārī ir apstiprinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kura paredz 2019. gada vasaras brīvlaikā nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas 2018./2019. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošās skolās, profesionālās izglītības iestādēs vai tām pielīdzinātās mācību iestādēs, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novads.

Programmas mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.

Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2019. gada 3. jūnija līdz 30. augustam.

Šogad plānots nodarbināt 60 jauniešus. Darba vietas skolēniem nodrošinās reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.

Ludzas novada pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadiem pieteikties darbam vasaras brīvlaikā, aizpildot pielikumā pievienoto veidlapu Aizpildīto veidlapu lūdzam iesniegt pašvaldībā 415. kabinetā (Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads) no 2019.gada 15.aprīļa  līdz 17.maijam.

Priekšroka pasākumā tiks dota tiem skolēniem, kuri netika nodarbināti Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā 2018.gadā.

Plašākā informācija par  Ludzas novada skolēnu nodarbināšanas iespējām un nosacījumiem vasaras brīvlaikā ir pieejama pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv.

 

coloring.cool