LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

SK “Latgols” dāmām – vēl viena uzvara

latgols_sievSestdien, 11. jūlijā, Jēkabpilī norisinājās Latvijas atklātā pludmales handbola čempionāta II posms “Jēkabpils –2015”. Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva SK “Latgols” komanda. Latgols 5 spēlēs guva 4 uzvaras, zaudējot vienīgi LSPA komandai. Līdz ar to šajā posmā ludzānietes ir uzvarētājas, bet Latvijas atklātā handbola čempionāta kopvērtējumā pašlaik ir labāko četriniekā: Salaspils un LSPA komandām ir pa 6 punktiem, bet Dobeles REIR un ”Latgolam” – pa 5 punktiem. Līdz ar to trešajā, noslēdzošajā čempionāta posmā, kas notiks 8. augustā Ventspilī, gaidāma spraiga cīņa par medaļām.
Jāpiebilst, ka par II posma vērtīgāko spēlētāju sieviešu konkurencē atzīta ludzāniete Agnese Sidorova.
Vīriešu konkurencē II posma uzvarētāja ir komanda “Trigers Black Hawks”, kurā spēlē arī Dainis Krištopāns. Kopvērtējumā trim vīriešu komandām ir vienāds punktu skaits.
SK ”Latgols” handbola komandai šis gads ir ļoti veiksmīgs. Atcerēsimies, ka šā gada Latvijas čempionātā viņas ieguva zeltu, par sezonas labāko vārtsardzi atzīta Skaidrīte Deksne – Cabule, labākajām spēlētājām savās pozīcijās – Kristīne Daņiļenko, Inese Šļubčenko, Agnese Sidorova, par labāko treneri – Ruta Muiženika.
Pašlaik ir reālas iespējas izcīnīt medaļas arī pludmales handbola čempionātā.

Vanda Žulina

coloring.cool