LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly cloudy
13°C
 
A A A

SIDNEJAS Latviešu teātra/ Austrālija/ viesizrāde Ludzas Tautas namā

Ar Latvijas Kultūras ministrijas atbalstu, 2019.gada 19.jūlija līdz 18.augustam   Latvijā viesojas SIDNEJAS LATVIEŠU TEĀTRIS,
veicinot sadarbību   starp latviešiem Austrālijā un Latvijā.
Teātra trupa  Ludzas Tautas namā viesosies š. g. 2. augustā plkst. 17.30 ar teatrāli muzikālu uzvedumu Jānis Čečiņš KABARĒ DE RĪGA par Latvijas simtgades pirmo divu gadu desmitu izklaidēm Rīgā.

Sidnejas latviešu teātra teatrāli muzikālajam uzvedumam par pamatu ņemti Romas viesnīcas (Hotel de Rome) viesmīļa atmiņu grāmata (Aleksandrs Bārs, Mani skaistākie gadi Latvijā – LKF, 1991) par patiesiem notikumiem Rīgā 1920.-1940. Bāra stāsti papildināti ar aprakstiem no preses, grāmatām un personīgiem nostāstiem ne tikai par notikumiem Romas viesnīcā, bet vispār par izklaidēm Latvijā tajā laikā.
Uzvedums ir vienlaicīgi gan izglītojošs, gan izklaidējošs, jo daudziem maz kas zināms par to kā jaunieši, mākslinieki, bagātnieki, vai parastais rīdzinieks izklaidējās un izpriecājās Latvijas pirmajos divdesmit gados. Izrādē skan tā laika mūzika.

Pamatsastāvā ir deviņi aktieri un mūziķi no Austrālijas: Sidnejas un Adelaides, kuriem pievienojas latviešu aktrises Indra Burkovska vai Baiba Valante.

Ieeja uz muzikālo teātri tikai 5 Eur.

 

Uz tikšanos, nāciet nenožēlosiet!

Informāciju sagatavoja Tautas nama direktore V. Razumovska

 

coloring.cool