LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

SIA ,,ALAAS” simbolu konkursā uzvar ludzānieši

33805713515067200_lSIA ,,ALLAS”, uzņēmums, kas Latgalē nodarbojas ar atkritumu savākšanu, šķirošanu, apglabāšanu un pārstrādāšanu, rudenī izsludināja konkursu par oriģinālāko ALAAS simbolu. Simbols bija jāizgatavo no materiāliem, ko var otrreiz pārstrādāt.
Konkurss noslēdzās 1. decembrī. Tam tika iesniegti 45 darbi. Žūrija iesniegtos simbolus ir izvērtējusi un noteikusi interesantākos. I vieta piešķirta diviem darbiem. Viens no tiem tapis Ludzas 2. vidusskolā skolotāja Agra Griševa vadībā. Autori: skolēni Ņikita Svetlovs, Maksims, Rasims un Vlads Černoguzovs. Arī Ezersalas internātpamatskolas skolēnu darbam piešķirta l vieta.
II vietā piešķirta sešiem darbiem. Interesanti, ka otrajā vietā ierindojušies visi četri Ludzas pilsētas ģimnāzijas, skolēnu izstrādātie ALAAS simboli. Divi darbi izgatavoti skolotāja Viktora Kupreviča vadībā. Autori: Uģis Ūzulnieks un Raivis Korņejevs. Santa Savicka darba vadītājs ir Jānis Mikažāns. 8. a klases meitenes Alīna Franckeviča, Lāsma Goremiko, Viktorija Laugale, Daniela Griševa, Valentīna Boļševiča, Elīna Ostrovska, Linda Leibuka, Laura Narnicka strādāja kopā un konkursā piedalījās ar liela izmēra darbu ,,Bioriks’’ (skolotāja Vija Plenkova). Apsveicam!
Bez LPĢ otrā vieta piešķirta Salnavas un Nautrēnu skolēnu veidotajiem simboliem.
Janvāra beigās Rēzeknē, Nacionālo biedrību kultūras namā atklās darbu izstādi un notiks uzvarētāju apbalvošana .
Rezultātu tabulu un foto skat. SIA ALAAS mājas lapā

Vanda Žulina

coloring.cool